ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ଡି-ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ୧୨ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଉଠାଇଲା ପୋଲିସ, ବନ୍ଧୁକ-ଗୁଳି-ଦାମୀ ଗାଡି ଜବତ

15/12/2020 at 1:00 PM

କଟକ ୧୫।୧୨: ପୋଲିସର ଅପରେସନ ଡି-ବ୍ରଦର୍ସ । ଆଉ ୧୨ଜଣଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲା ପୋଲିସ । ଡି-ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଆଉ ୧୨ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲା ପୋଲିସ । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୭ରୁ ଅଧିକ ବନ୍ଧୁକ ସହ ୫୦ ରାଉଣ୍ଡରୁ ଅଧିକ ଗୁଳି ଜବତ ହୋଇଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଏପରିକି କଟକ ଜଗତପୁର ଥାନା, ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା ଓ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନା ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ଡ୍ରି-ବଦର୍ସଙ୍କ ୧୨ଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଉଠାଇ ଆଣିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଦାମୀ କାର୍‌ ଜବତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି । ଏନେଇ ଘଟଣାର ବିସ୍ତୃତ ତଥ୍ୟ ପ୍ରେସମିଟ୍‌ ଜରିଆରେ ସୂଚନା ଦେବ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ତଥା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ଧଳସାବନ୍ତ ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଘରେ ପୁଣି ଥରେ ଚଢଉ କରାଯାଇଥିଲା  । ଦୁଇ ଭାଇ ସୁଶାନ୍ତ ଧଳସାମନ୍ତ ଏବଂ ସୁଶୀଲ ଧଳସାମନ୍ତଙ୍କ କଟକ ସ୍ଥିତ ସିଡିଏ ବାସଭବନରେ ଚଢଉ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଚଢଉ ବେଳେ ଧଳସାମନ୍ତ ଭ୍ରାତାଙ୍କ ଘରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା । ୨୦୧୬ ମସିହା ଜାନୁଆରୀ ୨୯ତାରିଖରେ ଦୁଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଭାଇ ସୁଶୀଲ ଧଳସାମନ୍ତ ଓ ସୁଶାନ୍ତ ଧଳସାମନ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା କମିଶନରେଟ ପୁଲିସ । ଦୁଇ ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ଭାଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ବଟି ଆଦାୟ, ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର କାରବାର, ରାଜ୍ୟରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକ୍ସିଂ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧିକ ମାମଲାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିଲେ ।

   Related Posts