suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି ସହ ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ୧୧ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ

23/02/2020 at 7:28 AM

ବଡୋଦରା ୨୩।୨: ଗୁଜରାଟରେ ଶନିବାର ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୧ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଅନକେ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଆହତମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ବଡୋଦରା ଜିଲ୍ଲାର ପାଦରା ତହସିଲ ଅଞ୍ଚଳର ରଣୁ ଏବଂ ମହୁଓ୍ବଡ ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବଡୋଦରା ଜିଲ୍ଲାରେ ଅଟୋ ଜଣଙ୍କର ବରଯାତ୍ରୀ ଯାଉଥିଲେ । ଘରୁ ଖୁସିରେ ବାହାରିଥିବା ଲୋକ କଣ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛି ବୋଲି । ବରଯାତ୍ରୀ ଥିବା ଅଟୋ ପାଦରା ତହସିଲ ଅଞ୍ଚଳର ରଣୁ ଏବଂ ମହୁଓ୍ବଡ ମଧ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ସମୟରେ ସାମ୍ମା ପଟୁ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକ୍ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା । ଆଖାପାଖରେ ଥିବା ଲୋକ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଦୌଡି ଆସି ପୋଲିସକୁ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଖବର ଦେବାପରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗି ପଡିଥିଲେ ।

ଖବର ପାଇଁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଅଟୋରେ ଫସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଟିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ୧୧ଜଣଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଆହତଙ୍କ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ବଡୋଦରା ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା । ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ବଡୋଦରା ସ୍ଥିତ ସର ସାୟାଜୀ ଜେନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ କରାଯାଉଛି ।

ବଡୋଦରା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁର୍ଘଟଣାର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଥିବା ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts