scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବଲିଉଡର ଏହି ୧୦ଟି ଯୋଡ଼ି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ନେଇଥିଲେ ଅଲଗା ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏମାନେ

15/10/2018 at 6:51 PM

୧.ଅର୍ଜ୍ଜୁନ୍ ରାମପାଲ ଏବଂ ମେହର ଜେସିଆ: ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ରାମପାଲ ଏବଂ ମେହର ଜେସିଆ ୧୯୯୮ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପାଖାପାଖି ୨୦ବର୍ଷ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

୨.ଅରବାଜ ଖାନ୍ ଏବଂ ମଲାଇକା ଅରୋରା: ଅରବାଜ ଖାନ୍ ଏବଂ ମଲାଇକା ଅରୋରା ୧୯୯୮ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୨୦୧୬ମସିହାରେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୩.ଅମିର ଖାନ୍ ଏବଂ ରିନା ଦତ୍ତା: ଅମିର ଖାନ୍ ଏବଂ ରିନା ଦତ୍ତା ୧୯୮୬ମସିହା ଅପ୍ରେଲ ୧୮ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଦ ହୋଇଥିଲେ। ୧୬ବର୍ଷ ଏକାଠି ରହିବା ପରେ ୨୦୦୨ରେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୪.ଫରହାନ୍ ଅଖତର ଏବଂ ଅଧୁନା ଭବାନୀ: ଫରହାନ୍ ଅଖତର ଏବଂ ଅଧୁନା ଭବାନୀ ୨୦୦୦ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପାଖାପାଖି ୧୬ ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନେ ୨୦୧୬ମସିହାରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୫.କମଲ ହାସନ୍ ଏବଂ ସାରିକା: କମଲ ହାସନ୍ ଏବଂ ସାରିକା ୧୯୮୮ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୨୦୦୪ମସିହାରେ ସେମାନେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୬.ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ଏବଂ ସୁସାନ୍ ଖାନ୍: ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ଏବଂ ସୁସାନ୍ ଖାନ୍ ୨୦୦୦ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ୧୪ବର୍ଷ ପରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୭.ବିନୋଦ ଖାନ୍ନା ଗୀତାଞ୍ଜଳି: ବିନୋଦ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଗୀତାଞ୍ଜଳି ୧୯୭୧ମସିହାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇ ୧୪ବର୍ଷ ପରେ ୧୯୮୫ମସିହାରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ।

୮.ରାହୁଲ ରାୟ ଏବଂ ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ: ରାହୁଲ ରାୟ ଏବଂ ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ୨୦୦୦ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ୨୦୧୪ମସିହାରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୯.ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂହ: ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂ ୧୯୯୧ମସିହାରେ ବିବାହ କରି ୨୦୦୪ମସିହାରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୧୦.ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ରିୟା ପିଲାଇ: ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ରିୟା ପିଲାଇ ୧୯୯୮ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହା ବେଶୀ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ପାରିନଥିଲା ।ସେମାନେ ୨୦୦୮ମସିହାରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts