scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୧୦୦ତମ ଏପିସୋଡରେ ମୋଦୀଙ୍କ ‘ମନ କି ବାତ୍’, ମିଳିତ ଜାତିସଂଘ ମୁଖ୍ୟାଳୟରୁ ହେବ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ

29/04/2023 at 3:52 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯।୦୪: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ପ୍ରତି ମାସର ଶେଷ ରବିବାରରେ ‘ମନ କି ବାତ୍’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଜରିଆରେ ଦେଶବାସୀକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥାନ୍ତି । ଚଳିତ ମାସ ରବିବାର ଅର୍ଥାତ୍ ଆସନ୍ତାକାଲି ମୋଦୀଙ୍କ ‘ମନ କି ବାତ୍’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ୧୦୦ତମ ଏପିସୋଡ୍ ପ୍ରସାରିତ ହେବ ।  ସେଥିପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଆଉ ଏକ ଐତିହାସିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଯୋଡି ହୋଇଛି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ୧୦୦ତମ ଏପିସୋଡ ମିଳିତ ଜାତିସଂଘର ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ହେବ । ଏପ୍ରିଲ୍ ୩୦ ଅର୍ଥାତ୍ ଆସନ୍ତାକାଲି @UN HQରେ ଟ୍ରଷ୍ଟିସିପ୍ କାଉନସିଲ୍ ଚାମ୍ବରରେ ଲାଇଭ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି  । ଏନେଇ ‘ଜାତିସଂଘ ସ୍ଥାୟୀ ମିଶନ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଟୁଇଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ମୋଦୀଙ୍କ ରେଡିଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ୧୦୦ତମ ଏପିସୋଡ୍ ଏପ୍ରିଲ୍ ୩୦ ସକାଳ ୧୧ଟାରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ଯାହାକି ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ରବିବାର ସକାଳ ୧.୩୦ରେ ହୋଇଥିବ । ଜାତିସଂଘର ଟ୍ରଷ୍ଟିସିପ୍ କାଉନସିଲ୍ ଚାମ୍ବରରେ ଏହା ପ୍ରସାରିତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନେଇ ସ୍ଥାୟୀ ମିଶନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ’ମନ୍ କି ବାତ୍’ ଏକ ଜାତୀୟ ପରମ୍ପରାରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି । ଯାହା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭାରତର ବିକାଶ ଯାତ୍ରାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇଥାଏ ।

‘ମନ୍ କି ବାତ୍’ ରେଡିଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦେଶର ସବୁ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ଉଦେଶ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥାନ୍ତି । ଏହା ପ୍ରଥମେ ୨୦୧୪ ଅକ୍ଟୋବର ୩ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା ।  ଏହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସର ଶେଷ ରବିବାର  ସକାଳ ୧୧ଟାରେ ଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ରେଡିଓ ଏବଂ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇ ଆସୁଛି ।

   Related Posts