AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ : ଜଣେ ଗିରଫ

16/02/2020 at 8:45 AM

କୋରାପୁଟ ୧୬/୨: ଗୋବର ଖତ ବୋଝେଇ ମେକ୍ସ ପିକପରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ହେବା ସହ ଜଣକୁ ଅଟକ କରାଯାଇଛି ।  ଲମତାପୁଟ , ମାଛକୁଣ୍ଡ ପୋଲିସ ତୁସୁବା ଛକ ନିକଟରେ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ  ଏକ ପିକପ ଭ୍ୟାନକୁ ଅଟକାଇ ଥିଲା ।  ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁ ଥିବା ପିକପ ଭ୍ୟାନ କିଛି ଦୂରରୁ ଅଟକି ସେଥିରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ କାବୁ  କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।   ଗୋବୋର ଖତ  ଗାଡି ଯାଞ୍ଚ କରି ବାରୁ  ସେଥିରେ ଥିବା  ୧ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୫୬  କେଜି  ଗଞ୍ଜେଇକୁ ଜବତ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । 

  ଅଟକ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣକ ୧୨ ବର୍ଷ  ସଜା କାଟି ସାରିଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇ ଛି ।  ଏହି ଗଞ୍ଜେଇ ସୁର୍ମୀ ଗ୍ରାମରୁ ସେମିଳି ଗୁଡା ଯାଇ ଥାନ୍ତା ସେଠାରୁ  ବାହାର ରାଜ୍ୟ ରାଞ୍ଚି କୁ ଚୋରାଚାଲାଣ ହେଉ ଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇ ଛି ।   ଅଟକ ଡ୍ରାଇଭର ଜୟପୁର ବାରଣୀ ପୁଟ ର ସତ୍ୟା ନନ୍ଦ ସ୍ଵାଇଁ  କୁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରି ବହୁ ଅନ୍ତ ରାଜ୍ୟ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କ ନାମ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଠାରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ ଏବଂ ଏହି ଗଞ୍ଜେଇ ର ଚେର କେତେ ଦୂର ଲମ୍ବିଛି  ସବୁ ତଥ୍ୟ ମିଳିଥିବା  ନେଇ ମାଛକୁଣ୍ଡ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ  କରାଯିବ । ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ ମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଅଭିନବ  ଉପାୟ ରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଉଛନ୍ତି । ପୋଲିସ  ପାଇଁ ଏବେ ବଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଯେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ କିପରି ରୋକା ଯିବ ।

   Related Posts