ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ଫାଟିଗଲା ଇ-ସ୍କୁଟର ବ୍ୟାଟେରୀ: ଜଣେ ମୃତ ,୩ ଆହତ

19/12/2021 at 2:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୯।୧୨ : ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ସେକ୍ଟର- ୪୪ରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। କାନହାଇ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଏକ କୋଠରୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି । ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଚାରିଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୬୦ ବର୍ଷିୟ ବୟଷ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍କୁଟରଟି ଏକ ବର୍ଷ ବି ହୋଇନଥିଲା, ସେମାନଙ୍କ କୋଠରୀ ବାହାରେ ପାର୍କିଂ କରାଯାଇ ଭିତରୁ ଚାର୍ଜ କରାଯାଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ “ଚାର୍ଜିଂ କରିବା ସମୟରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସ୍କୁଟରର ବ୍ୟାଟେରୀ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିଲା।ଚାର୍ଜ କରିବା ସମୟରେ ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ସମୟରେ ପୀଡିତ ସୁରେଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ , ପୁଅ ମନୋଜ୍‌ ସାନପୁଅ ସରୋଜ ଓ ଅନୁଜ ପାଖରେ ଶୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ କଠୋରୀ ଭିତରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହେଲା ଠିକ୍‌ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ କମ୍ବଳରେ ନିଆ ଲଗି ସମଗ୍ର କଠୋରୀକୁ ବ୍ୟାପିଗଲା । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପୁରା ପରିବାର ଫସି ଯାଇଥିଲେ । ଆଖ ପାଖରେ ଥିବା ପଡୋଶୀ ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ତୁରନ୍ତ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ଓ ପୋଲିସ୍‌କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଡାକ୍ତରଖାନରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts