vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଭୋ ଉପରେ ଚଢଉ ନେଇ ଚୀନର ରାଗ, କହିଲା- ‘ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କମିଯିବ…’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଶା ଆଇସିକ୍ରିମ ଦେଇ ଅଭଦ୍ର ଆଚରଣ: କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଟିଟି …

8/08/2019 at 1:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୮|୮: ଦିଲ୍ଲୀ-ରାଞ୍ଚି ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ରେଳ ବିଭାଗ ଜଣେ ଟିଟିଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିବା ସହ ଜଣେ ଓ୍ବେଟରକୁ ମଧ୍ୟ ଡ୍ୟୁଟିରୁ ବାହାର କରିଛି।

ପୀଡିତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଟ୍ବିଟ କରି ଏହି ଘଟଣାକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ଟ୍ରେନରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଇସିକ୍ରିମରେ ନିଶା ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ନେଇ ରେଳ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।ଟ୍ରେନର  ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ରି କର୍ମଚାରୀ ଓ ଟିଟି ମିଶି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା।ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ନିଶା ଆଇସିକ୍ରିମ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ପୀଡିତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଟ୍ବିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୋଷୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରେଳ ବିଭାଗ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବା ଉଚିତ୍। ଏହି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସ୍ବାଧୀନ ଭାବେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ।ପୀଡ଼ିତା ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ,  ତେଣୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଏମିତି କରିବା ଶୋଭନୀୟ ନୁହେଁ ବୋଲି ସେ ଟ୍ବିଟ ଲେଖିଥିଲେ। ଏହି ଟ୍ବିଟକୁ ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ରେଳ ବିଭାଗର ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରାଯାଇଥିଲା।

ରେଳ ବିଭାଗ ଦ୍ବାରା ଜାରି ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଅନୁସାରେ, ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ କୌଣସି ପ୍ରାଥମିକ ସୂଚନା ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ହେଲେ ଟ୍ବିଟ ମାଧ୍ୟରେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଏହି ଘଟଣା ବାବଦରେ କମର୍ସିଆଲ ମ୍ୟାନେଜର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚାରଉଚାର କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ରେଳ ବିଭାଗ କହିଛି। ପୀଡିତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ କରିଥିବା ଟ୍ବିଟ ଆଧାରରେ ରାଞ୍ଚିର ଟିଟିକୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିବା ସହ ଓ୍ବେଟରଙ୍କୁ ଡ୍ୟୁଟିରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପରେ ପୀଡିତା ଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇଛନ୍ତି।  ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହ ଏହିଭଳି ପୂନର୍ବାର ନହେଉ ବୋଲି ରାଞ୍ଚି ଡିଆରଏମଙ୍କୁ ପୀଡିତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts