AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ପୂର୍ବତନ ସାମରିକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସ୍ତ୍ରୀ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ: ଘର ଚାଳରୁ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଶବ

9/11/2018 at 6:04 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୯|୧୧: ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିକୁଦା ଥାନା ଆମ୍ବଶାଳ ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଲହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସ୍ବାମୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହି ନେଇ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଭାଇ ବାଲିକୁଦା ଥାନାରେ  ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଓଚିଂଦା ଗାଁର ଶିବ ଚରଣ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ଝିଅ କଳ୍ପନା ଗତ ୧୪ବର୍ଷ ତଳେ ଆମ୍ବଶାଳ ଗାଁର ନିରଞ୍ଜନ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ପୁଅ ଜିତେନ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଜିତେନ ସେନାବାହିନୀରେ ଚାକରି କରି ବାହାରେ ରହୁଥିଲେ।  ଗତ ୯ ମାସ ହେଲା ସେ ଚାକରିରୁ ଅବସର ନେଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ତେବେ ସେ  ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ୍ୟପାନ କରି ଘରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରପିଟି କରିବା ସହିତ ବାରମ୍ବର ଘରେ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା । ୨ ମାସ ତଳେ ଏ ବାବଦରେ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକେ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀ ବସି ଘଟଣାର ସମାଧାନ କରିଥିଲେ ।

ହେଲେ ଗତକାଲି ରାତିରେ କଳ୍ପନାଙ୍କର ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । କଳ୍ପନା ଘର ଚାଳରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବାର ତାର ଶାଶୁ ଘର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ।ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ତାଙ୍କୁ  ମାରି ଦେବା ପରେ ଚାଳରେ ଟାଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇ ଥିବାର ବାପ ଘର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିଯୋଗ ପାଇ ବାଲିକୁଦା ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ସଠିକ ତଦନ୍ତ କରି ଆଵଶ୍ୟକୀୟ ପଦକ୍ଷପ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହେଉଛି ।

   Related Posts