previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୫୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବୃହତ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

ଦୁଇ କିନ୍ନର ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟଣା, ୪ ଅଟକ

3/07/2022 at 12:41 PM

ଭଦ୍ରକ ୦୩।୦୭: ଭଦ୍ରକରେ ଦୁଇ କିନ୍ନର ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏବେ ଯାଏଁ ୪ଜଣ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଯଦି ସେମାନଙ୍କରେ ଏହି ମାର୍‌ପିଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତି ଜଣାପଡେ, ତେବେ ଆଗକୁ ଗିରଫଦାରୀ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୀମା ବିବାଦ , ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ବ୍ୟାଗିଙ୍ଗ ଓ ଟୋଲ୍‌ ଗେଟ୍‌ରେ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହକୁ ନେଇ ଦୁଇ କିନ୍ନର ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ମାର୍‌ପିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଦୁଇ ଜିଲ୍ଲାର ଦୁଇ କିନ୍ନର ଗୋଷ୍ଠୀ ଓ ସେମାନଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ମାର୍‌ପିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠିର ସମର୍ଥକ ମାନେ ରାତି ଅଧରେ ହୋଟେଲ ପଶି ଅନ୍ୟ ଗୋଷ୍ଠିକୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ଏମିତି କି ହୋଟେଲରେ ବ୍ୟାପକ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ହୋଟେଲରେ ଥିବା କିନ୍ନରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ଚୁଟି କାଟିଦେଇଥିଲେ ।

ଜଣେ କିନ୍ନର ଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ଝରକା ରୁ ବାହାରକୁ ଠେଲି ଦେଇଥିବା ଖବର ମିଳିଛି । ହୋଟେଲ ର ଗେଟ , ଆସବାବପତ୍ର ଭାଙ୍ଗିବା ସହ କିନ୍ନର ଙ୍କ ଜୋତା , ଚପଲ , ଡ୍ରେସ ସହ କଟା ହୋଇଥିବା ଚୁଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଟେଲ ରେ ଖେଳେଇ ହୋଇପଡିଛି । ତେବେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ଓ ପ୍ରତି ଆକ୍ରମଣରେ ୫ କିନ୍ନର ଗୁରୁତର ହୋଇ ପ୍ରଥମେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ଓ ପରେ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ସେପଟେ ବିବାଦ ପରେ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣାରେ ୪ଜଣ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ପୋଲିସ । ଯଦି ମାମଲାରେ ସେମାନଙ୍କର ସଂପୃକ୍ତି ମିଳେ, ତେବେ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯିବ । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଗିରଫ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ ବୋଲି ଆଶଙ୍କାର କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts