ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ମାମଲାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା, ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଲେ ନିଜ ମନର କଥା

20/12/2021 at 1:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଜେଲରୁ ବାହାରିବା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ଏଭଳି ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି ଯାହା ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରସାରିତ ଖବର ତାଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିଛି। ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ମାମଲାରେ ରାଜ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନିଜର ଅଫିସିଆଲ୍ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରିଛନ୍ତି।

ଗତ କିଛି ସମୟ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ମାମଲାରେ ଜାମିନ ପାଇବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜ ଶାନ୍ତିରେ ନିଶ୍ୱାସ ମାରିଛନ୍ତି। ଜାମିନରେ ଆସିଥିବା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ନକରିବାକୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେସୀକୁ ସମ୍ମାନ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ରାଜ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ବହୁ ଚିନ୍ତା ପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ସମସ୍ତ ବିଭ୍ରାନ୍ତକର ତଥା ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ବିବୃତ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରବନ୍ଧ ଉପରେ ମୋର ନୀରବତା ଦୁର୍ବଳତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଛି। ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫିର ପ୍ରଡକ୍ସନ ଏବଂ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ କେବେବି ସାମିଲ ହୋଇନାହିଁ। ଏହି ପୁରା ଏପିସୋଡ୍ କେବଳ ୱିଚ୍ ହଣ୍ଟ ଛଡା ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ । ଏହି ମାମଲା ବିଚାରଧୀନ ଅଟେ ତେଣୁ ମୁଁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିପାରିବି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବିଚାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏବଂ ନ୍ୟାୟପାଳିକା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସତ୍ୟର ବିଜୟ ହେବ। ତଥାପି, ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ମୋତେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ମୋ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ପୂର୍ବରୁ ଦୋଷୀ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରାଯାଇସାରିଛି। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ମୋର ମାନବିକ ଏବଂ ସାମ୍ବିଧାନିକ ଅଧିକାରର ଉଲ୍ଲଂଘନ ପାଇଁ ମୁଁ ନିରନ୍ତର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଛି। ଟ୍ରୋଲ୍, ନକାରାତ୍ମକତା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ଘୃଣା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ମୁଁ ଲଜ୍ଜାରେ ମୋ ମୁହଁ ଲୁଚାଉ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ଏହି ନିରନ୍ତର ମିଡିଆ ଟ୍ରାଏଲ୍ ସହିତ ମୋର ଗୋପନୀୟତାରେ କୌଣସି ଦଖଲ ନହେଉ। ମୋର ପ୍ରାଥମିକତା ସର୍ବଦା ମୋ ପରିବାର ହୋଇଆସିଛି, ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ, ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସମ୍ମାନର ସହ ବଞ୍ଚିବାର ଅଧିକାର ଅଛି ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି। ଏହି ଷ୍ଟମେଣ୍ଟ ପଢିବାକୁ ସମୟ ବାହର କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ‘

   Related Posts