scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅପ୍‌ଟାଉନ୍‌ ଫଙ୍କ୍‌ ଗୀତରେ ଝୁମିଲେ ବାପ-ଝିଅ, ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଲା ଭିଡିଓ

29/11/2022 at 5:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୯/୧୧: କୁହାଯାଏ ଝିଅ ବାପର ଏବଂ ପୁଅ ମାଆର । ଅର୍ଥାତ ଝିଅଟିଏ ଅଧିକ ବାପାକୁ ଭଲପାଇଥାଏ ତ ପୁଅଟିଏ ମାଆକୁ । ବେଳେବେଳେ ଏପରି କିଛି ବାପ-ଝିଅ, ମାଆ-ପୁଅଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଯେଉଁଥିରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କର ନିବିଡ଼ତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଯାହାକି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରେ । ସେହିଭଳି ଏତ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓଟିରେ ଜଣେ ପରିଣତ ବୟସର ବାପା ସହ ଯୁବତୀ ଝିଅ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସାଛନ୍ତି ।

କୌଣସି ଏକ ପାର୍ଟି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ବ୍ରୁନୋ ମାର୍ସ ଏବଂ ମାର୍କ ରନ୍‌ସନ୍‌ଙ୍କ ଅପ୍‌ଟାଉନ୍‌ ଫଙ୍କ ଗୀତରେ ବାପା-ଝିଅ ପପ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରଥିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଜଣେ ଦର୍ଶକ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଗୀତାନା ସିଂହ ନାମକ ଜଣେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତାଙ୍କର ପେଜ୍‌ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ଦେଖି ୟୁଜର୍‌ ଭାବୁକ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ବାପ-ଝିଅଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ପ୍ରେମ, ଭଲପାଇବାକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବା ସହିତ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ଦେଇ ସେମାନଙ୍କ ଭାବ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ପାର୍ଟିରେ ଝିଅଟି ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଏକ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ ବାପା ପାଉଁଶିଆ ରଙ୍ଗର ବ୍ଲେଜର୍‌ ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଗୀତର ତାଳେ ତାଳେ ପପ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଷ୍ଟେପ୍‌ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ଯାଇଛି । କିଛି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ବିୟୁଟିଫୁଲ୍‌ ଲେଖିଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ଜବରଦସ୍ତ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨୬ ହାଜରରୁ ଆଧିକ ଲାଇକ୍‌ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ୫ ଲକ୍ଷ ୬୩ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ।   

   Related Posts