Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୭୩୩ ମୃତ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆରେ ମାତିଛନ୍ତି ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏକର ଏକର ଫସଲ
  • ||
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ଜିମ୍‌ ଟ୍ରେନରଙ୍କ ସହ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ନେତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ! ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳି କଲେ ସୁପାରୀ କିଲର

19/09/2021 at 5:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୦୯: ବିହାରରେ ଜଣେ ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ଜିମ୍‌ ଟ୍ରେନରକୁ ଶନିବାର ରାତିରେ ହୋଇଥିବା ଫାୟାରିଂ ଘଟଣାରେ ଜେଡିୟୁ ନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି। ଜିମ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌ରଙ୍କ ନାଁ ବିକ୍ରମ ସିଂହ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପାଟନା ବଜାରରେ ଜିମ୍‌ ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗୁଳି କରିଦେଇଥିଲେ। ଗୁଳି ବାଜିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରମ ଅଢ଼େଇ କିମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଇକ୍‌ରେ ଯାଇଥିଲେ। ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ତାଙ୍କୁ ୫ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି କରିଥିଲେ। ସେ କ୍ଷତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଅପରେସନ୍‌ ହୋଇଥିଲା।

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ମୁତାବିକ, ହୋସ୍‌ ଆସିବା ପ​‌ରେ ବିକ୍ରମ ପୋଲିସକୁ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ଜେଡିୟୁ ନେତା  ରାଜୀବ କୁମାର ସିଂହ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଖୁସବୁ ଦାୟୀ ବୋଲି ସେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ। ପରେ ପୋଲିସ ରାଜୀବ ଏବଂ ଖୁସବୁଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି। ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି, ବିକ୍ରମଙ୍କ ଉପରେ ୫ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗୁଳି କରିଛନ୍ତି। ରାଜୀବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦଳ ପଦରୁ ହଟାଇଦେଇଛି।

ବିକ୍ରମଙ୍କୁ ଗୁଳି କରିବା ପାଇଁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲରଙ୍କୁ ସୁପାରୀ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ପଛରେ ରାଜୀବ ଏବଂ ଖୁସବୁ ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ବିକ୍ରମ ଏବଂ ଖୁସବୁ ଚଳିତବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀରେ ପରଷ୍ପର ସହ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲା। ସେବେଠୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୧୦୦ ଥର ଫୋନ୍‌ କଲ ହୋଇଛି।

ଖୁସବୁଙ୍କ ସହ ବିକ୍ରମର ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ରାଜୀବ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ଏପ୍ରିଲ୍‌​‌ରେ ସେ ବିକ୍ରମକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

   Related Posts