Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

୧୨ ଫୁଟର ଅହିରାଜ ସହ ଜୋହୋ CEO ମୁହାଁମୁହିଁ, ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି ଫଟୋ..

22/09/2021 at 12:41 PM

ତାମିଲନାଡୁ୨୨/୦୯: ସାପ ନାଁ ଶୁଣିଲେ କାହାକୁ ବା ଭୟ ନଲାଗେ । ସାମ୍ନା କରିବା କାହା ପାଇଁ କିଛି ଲୋକଙ୍କର ଭୟାନକ ଅନୁଭୂତି ବି ରହିଛି । ତେବେ ଅହିରାଜ ନାଁ ଶୁଣିଲେ ହି ମନକୁ ଭୟ ଚାଲିଆସେ । ଆଉ ଯଦି ସାମ୍ନାକୁ ଚାଲିଆସେ ତାହେଲେ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେବ ସହଜରେ ଅନୁମାନ କରିହେବ । ହେଲେ ତାମିଲନାଡୁରୁ ନଜର ଆସିଛି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଧରଣର ଘଟଣା । ଯାହାକି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଗୋଟିଏ ୧୨ ଫୁଟ ଲମ୍ବର ଅହିରାଜ ସହ ଏନକାଉଣ୍ଟର ଏବେ ଟ୍ୱିଟରରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବ୍ୟବସାୟୀ ଶ୍ରୀଧର ଭେମ୍ବୁଙ୍କ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଶ୍ରୀଧର ଦୁଇଟି ଛବି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ତୁମେ ତୁମର ନିଶ୍ୱାସକୁ ଟିକେ ଅଟକାଇ ଦିଅ । ସେଥିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ନିକଟରେ ୧୨ ଫୁଟର କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସହ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ।

ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଉ ଏକ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଜୋହୋ ନିଗମର ସିଇଓ ତଥା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଶ୍ରୀଧର ଭେମ୍ବୁ ଏବଂ ଏକ ବଡ ସାପ ଧରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହା ଏକ ବିରଳ ୧୨ ଫୁଟ ଲମ୍ବାର ଅହିରାଜ । ପରେ ସେଠାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଜଙ୍ଗଲ ରେଞ୍ଜର ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଏହାକୁ ନିକଟସ୍ଥ ପାହାଡରେ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଧରିଥିଲେ । ଏଠାରେ ମୁଁ ସାହସୀ ଜଣଙ୍କୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲରେ କଟିବ !”

୨୦୧୯ ର ଶେଷ ଭାଗରେ, ଶ୍ରୀଧର ଭେମ୍ବୁ COVID-19 ମହାମାରୀ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଦକ୍ଷିଣ ତାମିଲନାଡୁର ଚିତ୍ରକଳା ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଘାଟର ଟେନକାସୀ ନିକଟ ଗାଁ ମଥାଲାମପାରାଇକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେହିଠାରେ ହିଁ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିବା ମାତ୍ରେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 3.4 ହଜାର ଲୋକ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 10 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ବିଶାଳ, ଚମତ୍କାର ଅହିରାଜର ଚିତ୍ର ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ବି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

କିଛି ଲୋକ ଶ୍ରୀଧର ଭେମ୍ବୁଙ୍କ ସହ ସହମତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ଏହା ଶୁଭ ଅଟେ । ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସୁପର । ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ପୋଥିଗାଇ ପାହାଡରେ ମଧ୍ୟ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ବି ଅଛନ୍ତି । “ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଟୁଇଟରେ ସାପ ଚିହ୍ନିବା ପର୍ବକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ଡିଲିଟ କରିଛନ୍ତି । ଭେମ୍ବୁ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାପର ଉପସ୍ଥିତି ଏକ ସୁସ୍ଥ ଇକୋସିଷ୍ଟମକୁ ସୂଚିତ କରେ । ଯଦି ଆମେ ସମଗ୍ର ଇକୋସିଷ୍ଟମକୁ ନିର୍ଜଳ କରିଥାଉ ତେବେ ଏହା କେବଳ ସାପ ହେବ ନାହିଁ ଯାହାକୁ ଆମେ ହରାଇବୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts