Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ହୋଇଥାଏ ସୁଖମୟ, ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ହୋଇନଥାଏ କୌଣସି ବିଭେଦ

10/07/2021 at 10:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୭: ସମସ୍ତେ ଚାହାଁଥାନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେଉ । ସେଥିଲାଗି ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କୁଣ୍ଡଳୀ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ୧୨ ଟି ରାଶି ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ଆଧାରରେ, ବ୍ୟକ୍ତିର ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ ।  କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ରାଶିଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଖୁବ୍ କମ୍ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଯାପନ କରିଥାନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିଗୁଡିକର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହୋଇଥାଏ ।

ମେଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ରହିଥାଏ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ଦୁହେଁ ମୁକ୍ତ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଝଗଡା ହୋଇନଥାଏ । ମେଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ମାହିର ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ସିଂହ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି:

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସିଂହ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସୁଖ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଦୁହେଁ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସିଂହ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ବୃଷ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି:

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବୃଷ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କପଲ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଦୁହେଁ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେଇଥାନ୍ତି । ବୃଷ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ କେବେ ହେଲେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀର ହାତ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ। ଦୁହେଁ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସଯୋଗ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

   Related Posts