Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କୁ ମିସ୍ କରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ, ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

10/09/2020 at 11:47 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୯ : କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ଆୟୋଜନ ଭାରତ ନ ହୋଇ ୟୁଏଇରେ ହୋଇଛି | କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନେକ ଖେଳାଳି ଏଥର ନିଜ ପରିବାରକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ନାହାନ୍ତି | ଆଇପିଏଲରେ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନିଜ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଓ ଝିଅ ଜିଭାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଆନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ପରିବାରକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯାଇନାହାନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଚୁଲବୁଲି ଝିଅ ଜିଭା ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମିସ କରୁଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜିଭାଙ୍କର ଏଜ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓରେ ଜିଭାଙ୍କୁ ଧୋନୀଙ୍କ ଏକ ସ୍କେଚ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଜିଭା ଧୋନୀଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ସେ ଧୋନୀଙ୍କ ସ୍କେଚ ଧରି ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ସାକ୍ଷୀ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବାପାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ’

View this post on Instagram

Papa s biggest fan !

A post shared by ZIVA SINGH DHONI (@ziva_singh_dhoni) on

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ ଧୋନୀଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ୩ଥର ମ୍ୟାଚ ଜିତିଛି | ସିଏସକେ କେବଳ ୩ଥର ଆଇପିଏଲ ଟ୍ରଫି ଜିତିଛି ତାହାନୁହେଁ | ସିଏସକେ ଆଇପିଏଲ ଇତିହାସର ଏକମାତ୍ର ଟିମ ଯିଏ ପ୍ରତିବର୍ଷ ପ୍ଳେଅଫରେ ପହଞ୍ଚେ | ଗତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଚେନ୍ନାଇ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା |

ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ସହ ସିଏସକେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିଲା | ମୁମ୍ବାଇ ଏକ ରନରେ ଜିତି ଟ୍ରଫି ହାତେଇଥିଲା | ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସିଏସକେ ପାଇଁ ଟିକିଏ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଟିମର ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ସୁରେଶ ରାଇନା ଓ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂହ ଆଇପିଏଲ ଖେଳୁନାହାଁନ୍ତି | 

   Related Posts