Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ଜୀନତ ଅମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲା ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ନାଁ, ପୂର୍ବତନ ପତ୍ନୀ ଖୋଲିଥିଲେ ଅନେକ ଗୁମରର ରାଜ

20/11/2019 at 9:54 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୦|୧୧: ୭୦ ଓ ୮୦ ଦଶକରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ନାଁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀନତ ଅମାନ। ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପରେ ଜୀନତ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ।ସେହି ସମୟରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ ଦେବାରେ ଜୀନତଙ୍କୁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନଥିଲା।ବୋଧ ହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ।

୧୯୭୬ ମସିହାରୁ ୧୯୮୦ ଯାଏଁ ଜୀନତ ଓ ହେମା ମାଳିନୀ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଆୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ।ଜୀନତଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଦିୱାନା ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ତାନରେ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ।୭୦ ଓ ୮୦ ଦଶକର ହଟ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୀନତ ଅମାନଙ୍କର ଆଜି ଜନ୍ମଦିନ।

ପାକିସ୍ତାନର ୨୨ତମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଜୀନତଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିଲେ।ସେହି ସମୟରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ଲେଡିକିଲର କୁହାଯାଉଥିଲା।ଅଧିକାଂଶ ଝିଅ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ଥିଲା।ତାଙ୍କୁ ପ୍ଲେବଏ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଜୀନତ ଓ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା।

ସେବେଠୁ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା। ଇମ୍ରାନ ଖାନ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଇମ୍ରାନ ଖାନ ୩ ଥର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।  ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ରେହମ ଖାନ ଗୋଟେ ପୁସ୍ତକ ଲେଖିଥିଲେ।ଏଥିରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ରାଜ ଖୋଲିଛି।  

 ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଜୀନତଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପରେ ଇମ୍ରାନ ବହୁତ ଲାଜ କରୁଥିଲେ।ଏହା ଇମ୍ରାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ। ଥରେ ଗୋଟେ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ ଜୀନତ ପାକିସ୍ତାନର ଲାହୋର ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଜୀନତଙ୍କୁ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ସହ ଥିବା ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଜୀନତ କହିଥିଲେ ଯେ, ଅତୀତର ରୋମନ୍ଥନ ତାଙ୍କୁ ଭଲଲାଗେ ନାହିଁ।

   Related Posts