Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ଫିଲ୍ମ ‘ବୀର’ ପରେ ଜରିନ୍ ଖାନଙ୍କୁ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ବଡି ସେମିଙ୍ଗ୍ ର ସାମ୍ନା, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଜଣାଇଲେ ଦୁଃଖ

16/06/2021 at 5:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୬: ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ‘ବୀର’ ସହିତ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ ଖାନ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ନିଜ ବିଷୟରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ଓଜନ ବଢାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବଡି ସେମିଙ୍ଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

PunjabKesari

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ, ଯେତେବେଳେ ଜରିନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଆକ୍ଟରଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ଆଧାର କରି ଜଜ୍ କରିଥାଏ କି? ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘଟେ । ମୁଁ ଏହା ସବୁ କହିବି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଶିଳ୍ପର ଏକ ବଡ଼ ବିଭାଗ ଏହିପରି କରିଥାଏ । ଆରମ୍ଭରେ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା କାରଣ ମୋର ଓଜନ ପ୍ରାୟ ଏକ ଜାତୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ଜରିନ୍ ‘ବୀର୍’ରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଫିଗରକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ । କିଛି ଲୋକ କହିଥିଲେ, ସେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ପ୍ରକାର ଉପରେ ପଡିଥିଲା ।

PunjabKesari

ଜରିନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ କେବଳ ମୋ ଓଜନ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ବୁଝିପାରୁ ନଥିଲି ମୋର ଓଜନ କାହିଁକି ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି, ଯେହେତୁ ମୋତେ ସେହି ଓଜନ ବଢାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କଲି, ମୁଁ ହଜିଯାଇଥିବା ପିଲା ପରି ଥିଲି । ମୋର ବୟସ ୨୦ କିମ୍ବା ୨୧ ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ନଥିଲି, ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ମୋର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା, ଏବଂ ମୁଁ ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମର ସେଟରେ କାମ କରୁଥିଲି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମୋର କାମ ମଧ୍ୟ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଶିଳ୍ପ ମୋତେ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି ଯେ ଏଠାରେ କିଛି ସ୍ଥାୟୀ ନୁହେଁ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଧାରଣା ବଦଳିଯାଇଥାଏ ଏବଂ କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ହୃଦୟକୁ ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

   Related Posts