Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କ ଅବସର ପରେ ଯୁବରାଜଙ୍କ ରିଆକ୍ସନ, ଭିଡିଓରେ ଦେଲେ ସୁନ୍ଦର ଭବିଷ୍ୟତର ଶୁଭେଚ୍ଛା, କହିଲେ ଆମ ପାର୍ଟନରସିପ୍ ସବୁବେଳେ ସ୍ମରଣୀୟ

17/08/2020 at 3:14 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୭|୦୮: ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ତାରିଖରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମାହିଙ୍କ କୋଟି କୋଟି ଫ୍ୟାନ୍ ନିରାଶ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଅନେକ କ୍ରିକେଟର, ରାଜନେତା, ଅଭିନେତା ଆଦି ମାହିଙ୍କ ଉପଲବ୍ଧିକୁ ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଧୋନୀଙ୍କ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କ କୌଣସି ସନ୍ଦେଶ ନଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଯୁବରାଜ ମାହିଙ୍କ ଅବସରକୁ ନେଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚାହିଁଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ତଥା ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଯୁବରାଜ ସିଂ ରବିବାର ରାତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ ମାହିଙ୍କ ସହ ବିତାଇଥିବା କିଛି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ୫୮ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓରେ ଉଭୟଙ୍କର ଅନେକ ଫଟୋ ଓ ପାର୍ଟନରସିପର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଯୁବରାଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା । ଦେଶ ପାଇଁ ୨୦୦୭ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଓ ୨୦୧୧ ଦିନିକିଆ ବିଶ୍ୱକପ ଟ୍ରଫି ସମୟରେ ଅନେକ ଆନନ୍ଦ ଉଠାଇଥିଲେ । ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟନରସିପ୍ ଅନ୍ୟତମ ।

ଧୋନୀ ଯୁବରାଜ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭାରତୀୟ ମଧ୍ୟକ୍ରମକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରି ରଖିଥିଲେ । ଉଭୟ ଦିନିକିଆରେ ପାର୍ଟନରସିପ୍ କରି ୩୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ରନ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହାର ଆଭରେଜ୍ ପ୍ରାୟ ୫୨ ରହିଛି ।

ଯୁବରାଜ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ୩୩ ବର୍ଷୀୟ ରାଇନା ରବିବାର ହିଁ ମାହିଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା ପରେ କ୍ରିକେଟରୁ ଅଲବିଦା କହିଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts