Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

କାନାଡା ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ: ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଯୁବରାଜଙ୍କ ନିରାଶାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ କହିଲେ ଫ୍ୟାନ୍

26/07/2019 at 4:14 PM

ଟୋରେଣ୍ଟୋ: ରିଟାୟରମେଣ୍ଟ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କୁ  ପୁଣି ମୈଦାନରେ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏବେ ସେ ଗ୍ଲୋବାଲ କାନାଡା ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ଭାଙ୍କୋଭର ନାଇଟସ୍ ବିପକ୍ଷରେ ଯୁବୀ ଟୋରେଣ୍ଟୋ ନ୍ୟାସନାଲ ପକ୍ଷରୁ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ଭାବେ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ସେଭଳି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ନପାରିବା ଏବେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିଛି। ଏଣୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ତାଙ୍କୁ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍   ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି। ଏପରିକି କେତେକ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ତାଙ୍କୁ  ଏବେ ଅବସର ନେଇ ନେବା ଉଚିତ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଯୁବରାଜ ୨୭ଟି ବଲ ଖେଳି ମାତ୍ର ୧୪ ରନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଇନିଂସରେ ସେ ଛକ୍କା ଦୂରର କଥା ଗୋଟିଏ ହେଲେ ଚୌକା ମଧ୍ୟ ମାରି ପାରିନାହାନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବୀ ସୋସାଲ ସାଇଟରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ‘ ପୁଣି ସେହି ଅନ୍ଦାଜରେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଛକ୍କା, ଚୌକା  ବର୍ଷା କରୁଥିବାର ଦେଖା ଯିବି’ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଆରମ୍ଭରୁ ତାଙ୍କର ଏଭଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁ  ଏଭଳି ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ କ୍ରିସ ଗେଲ ଭାଙ୍କୋଭରର ଅଧିନାୟକ ଥିଲେ। ଏଣୁ ମ୍ୟାଚ୍ କୁ ଗେଲ ବନାମ ଯୁବରାଜ ସିଂ କୁହାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଯୁବୀଙ୍କ  ଟିମ୍ ରେ ବ୍ରେଣ୍ଡେନ ମ୍ୟାକୁଲ୍ଲମ, କିରୋନ ପୋଲାର୍ଡ ଓ ମିଚେଲ ମେକ୍ଲେଘନଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ସେହିପରି ଗେଲଙ୍କ ଟିମରେ ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସେଲ, ଟିମ୍ ସାଉଥୀ ଓ ଶୋୟବ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଭଳି ଦିଗ୍ଗଜ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଖେଳୁଥିଲେ। ଏଣୁ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ବେଶ ଉତ୍ସୁକତାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବେଳେ ଉଭୟ ଯୁବରାଜ ଓ ଗେଲଙ୍କ  ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିରାଶାଜନକ ରହିଛି।  ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଗେଲ ମାତ୍ର ୧୦ଟି ବଲ୍ ଖେଳିପାରିଥିବା ବେଳେ ୧୨ ରନ କରି ଆଉଟ୍ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts