Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ବିରାଟ୍ କୋହଲିଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁଇଗୁଣା ଅଧିକ ମହଙ୍ଗା ଘର କିଣିଛନ୍ତି ଯୁବରାଜ୍ : ଦାମ୍ ଶୁଣି ଚକିତ ହୋଇଯିବେ

2/06/2020 at 12:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୨/୦୬ : ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ଯୁବରାଜ ସିଂହ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁଇଗୁଣ ଅଧିକ ମହଙ୍ଗା ଘର କିଣିଛନ୍ତି | ଦୁଇଥର ୱାର୍ଲଡକପ ଜିତିଥିବା ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଯୁବରାଜ ସିଂହ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋହଲିଙ୍କ ପଡୋଶୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କୋହଲି ରହୁଥିବା ବିଲଡିଙ୍ଗରେ ହିଁ ଯୁବରାଜ ସିଂହ ଘର କିଣିଛନ୍ତି | ଯୁବରାଜ ସିଂହ ମୁମ୍ବାଇ ବର୍ଲି ସ୍ଥିତ ଓମକାର ୧୯୭୩ ଟାୱାରରେ ଘର କିଣିଛନ୍ତି | କୋହଲି ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଓମକାର ଟାୱାରରେ ଘର କିଣିଥିଲେ | କୋହଲିଙ୍କ ଘର ୩୫ ଫ୍ଲୋରରେ ରହିଛି | ଯୁବରାଜ ସିଂହ ୨୯ ଫ୍ଲୋରରେ ଘର କିଣିଛନ୍ତି | ଯୁବରାଜଙ୍କ ଘର ୧୬ ହଜାର ସ୍କ୍ୱାୟରଫୁଟ ବିଶିଷ୍ଟ |

ଯୁବରାଜ ସିଂହଙ୍କ ଘର କୋହଲିଙ୍କ ଘର ଠାରୁ ପାଖାପାଖି ଦୁଇଗୁଣ ଅଧିକ ମହଙ୍ଗା | ଆର୍କିଟେକଚରାଲଡାଇଜେଷ୍ଟ.ଇନ ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବରାଜ ଏହି ଘର ୬୪ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଛନ୍ତି | ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ପ୍ରତି ସ୍କ୍ୱାୟରଫୁଟ ପାଇଁ ୟୁବି ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି | ବିରାଟ କୋହଲି ୩୪ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ଓମକାର ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଘର କିଣିଥିଲେ |

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଉପ-ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇର ବର୍ଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି | ରୋହିତ ଶର୍ମା ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଘର କିଣିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ ୬ ହଜାର ସ୍କ୍ୱାୟରଫୁଟ ବିଶିଷ୍ଟ | ତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟରୁ ଆରବ ସାଗରର ୨୭୦ ଡିଗ୍ରୀ ମନଲୋଭା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥାଏ |

ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ରୋହିତ ଶର୍ମା ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଘର କିଣିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁବରାଜ ଏମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଯାଇଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ସୁଦ୍ଧା ଯୁବରାଜ ନିଜ ପତ୍ନୀ ହେଜଲ କିଚଙ୍କ ସହ ଏହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

   Related Posts