Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଗର୍ଭବତୀ ହେବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି ୟୁଭିକା ଚୌଧୁରୀ! କହିଲେ-ମୁଁ ବି ସନ୍ତାନ ଚାହୁଁଛି, କିନ୍ତୁ…

20/09/2021 at 8:29 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦/୦୯: ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରିନ୍ସ ନରୁଲା ଏବଂ ୟୁଭିକା ଚୌଧରୀ ସେମାନଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବେଶ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବେବି ପ୍ଲାନିଂ ବିଷୟରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି। ନିକଟରେ ୟୁଭିକା ଚୌଧୁରୀ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ପ୍ଲାନିଂ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ୟୁଭିକା କହିଛନ୍ତି, କରୋନା କାଳରେ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର କାର୍ଯ୍ୟ। ୟୁଭିକା ସେହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିକଟରେ ସନ୍ତାନ ପ୍ରସବ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ। ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଯେ ମହିଳାମାନେ କିପରି ଦିନସାରା ଘରେ ରହିପାରିବେ, ସେମାନେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବି ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ।

ୟୁଭିକା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ସେ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସ ନରୁଲା ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟାମିଲି ପ୍ଲାନିଂ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ତାନ ହେବାର ଥିଲେ ହେବ। ଲୋକମାନେ ପ୍ଲାନିଂ କରି କରି ଦୁଇ-ତିନି ବର୍ଷ ବିତାଇ ଦିଅନ୍ତି। ଆମେ ମଧ୍ୟ ପରିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନୁହେଁ।

PunjabKesari

ପ୍ରିନ୍ସ ନରୁଲା ଏବଂ ୟୁଭିକା ଚୌଧରୀ ପ୍ରଥମେ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ ସିଜନ୍ ୯ ରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସୋ’ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହି ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା। ଏହି ସୋ’ରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରିନ୍ସ ୟୁଭିକାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରିଥିଲେ। ସୋ’ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ୨୦୧୮ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ।

   Related Posts