ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

କ୍ୟାନସର ପୀଡିତ ବାପାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ରହିଲେ, ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କୁ ଭିଡିଓରେ କରିଛନ୍ତି ଆକୁଳ ନିବେଦନ

22/05/2020 at 11:22 AM

ନୀଳଗିରି ୨୨।୫: ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ କଟକଣାମାନ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି । ବାହାର ରାଜ୍ୟରୁ ଆସୁଥିବା ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ରଖାଯାଉଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କେଉଁଠି କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ଲୋକ ମଜା ମସ୍ତି କରି ଟିକଟିକ କରୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ନିମ୍ନମାନର ଖାଦ୍ୟ ଦିଆଯାଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସୁଛି । ହେଲେ ନୀଳଗିରିର ଏକ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରୁ ଆସିଛି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଭିଡ଼ିଓ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନୀଳଗିରି ଉପଖଣ୍ଡର ଔପଦା ବ୍ଲକ୍ ବାଉଁଶବଣିଆ ପଞ୍ଚୟତର ବାଲିଓରା କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରେ ଥାଇ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ବାପାଙ୍କୁ ଶେଷ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆକୁଳ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ପୁଅ । ପଞ୍ଚାୟତର ଗୁହାଳିଆ ଗ୍ରାମର ଅମୀର ବେହେରା ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଟାଟା ମେମୋରିଆଲ କ୍ୟାନ୍ସର ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି । ତେବେ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ କ୍ୟାନ୍ସର ହୋଇଥିବାବେଳେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଭଲ ହୋଇ ଫେରିଥିଲେ । ହେଲେ ନିକଟ ଅତୀତରେ ବାପାଙ୍କ ରୋଗ ଅଧିକ ବଢିଥିଲା ବାପା ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଆଉ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଅ ପାଖକୁ ଯାଇପାରିଲେ ନାହିଁ । ସେ ଏବେ ଗୁରୁତର ଭାବେ ବାଲେଶ୍ଵର ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ବାପାଙ୍କ ରୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିପାରି କ୍ୟାନ୍ସର ହସ୍ପିଟାଲରୁ ପୁଅ ଧାଇଁ ଆସିଲା ସତ । ହେଲେ ସରକାରୀ କଟକଣା ବାପାଙ୍କୁ ଦେଖା କରାଇବାରୁ ଦେଉନାହିଁ । ସେପଟେ ବାପାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର । ବାପାଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ କଲରେ କଥା ହୋଇଥିବାବେଳେ ବାପା ଶେଷ ସମୟରେ ପୁଅକୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କହିଛନ୍ତି ।  କୌଣସି ରାସ୍ତା ମିଳିପାରୁନଥିବାରୁ ସରକାରୀ ନିୟମ ମାନି ବାପାଙ୍କୁ ଶେଷ ଦେଖା କରିବାକୁ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଅମୀର ସରକାରଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts