Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ନାଭି ଅଫିସରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରି ଯୁବକ ହୋଇଗଲେ ନିର୍ବସ୍ତ୍ର, ତାପରେ…

19/08/2019 at 12:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯|୮: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜଣେ ନାଭି ଅଫିସରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ନାଭି ଅଫିସରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଆଚରଣ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଫଳରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଡରିଯାଇ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଏ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ନାଭି ଅଫିସରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ନାଭି ଅଫିସରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରି ନିଜ ପୋଷାକ ଖୋଲିଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ନିର୍ବସ୍ତ୍ର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହା ଦେଖି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଡରିଯାଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନିକଟରେ କରିଥିଲେ । ପୀଡିତା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଯାଇ ମାମଲା ଦାଏର କରିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାକୁ ରମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ରବିକାନ୍ତ ତିଓ୍ବାରୀ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରବିକାନ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ମହିଳାଙ୍କ ମର୍ଯ୍ୟଦା ହାନି କରିବା ସହ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଆଚରଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ୍ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି । ଫୋନ୍ କୁ କେତେକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ।

ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଯେଉଁ ନମ୍ବରରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରିଥିଲେ ସେହି ନମ୍ବରଟି ଛବି ରାଠୋର ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ନାମରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ରହିଛି । ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କ ନମ୍ବର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ କିଭଳି ପାଇଲେ ତାର ତଦନ୍ତ ପୋଲିସ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts