Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ରୋଗୀ ହୋଇ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଗଲେ, ବିବାହ କରି ଫେରିଲେ ଘରକୁ : ଏବେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ନବଦମ୍ପତ୍ତି

1/05/2020 at 9:30 AM

ଗାଜିଆବାଦ ୧।୫: କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଜାରି ରହିଛି । ଏହି ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ନିଜ ନିଜ କାମ ହାସଲ କରୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଜାଫରନଗରର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଠାରେ ଖତୌଲି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ ନିକହା ପାଇଁ ନିଜକୁ ରୋଗୀ ସଜାଇଦେଲେ । ରୋଗୀ ହୋଇ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ଯାଇ ଗାଜିଆବାଦର ସହିଦନଗରରୁ ବିବାହ କରି ଆସିଲେ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଖତୌଲି ସହରର ଇସଲାମନଗରରେ ରହୁଥିବା ଅହମ୍ମଦ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ବାପା ଇସରାରଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ ଥିବା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ମେହବୁବଙ୍କ ସହ ଗାଜିଆବାଦର ସହିଦନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ତେବେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରହୁଥିବା ଅଞ୍ଚଳକୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ସିଲ୍ କରିସାରିଛି । ଯେହେତୁ ଏଠାରୁ କିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ତେବେ ଏଭଳି ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜଣାପଡିବା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଅହମ୍ମଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ କରିଛି । ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ପୋଲିସ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡ୍ରାଇଭର ମେହବୁବ, ଅହମ୍ମଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପା ହାଜି ଇସରାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସିର ଧାରା ୧୮୮ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ସେହିଭଳି ଗତକାଲି ଏଭଳି ଅନ୍ୟ ଏକ ଘଟଣା ଗାଜିଆବାଦରେ ଘଟିଥିଲା । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପରିବା ଓ ରାସନ ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ବିବାହ କରି ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ଯୁବକ । ପୁଅ ଅଚାନକ ବୋହୂକୁ ନେଇ ଆସିଥିବାରୁ ମା’ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସହମତ ନଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । ଏହାପରେ ମାମଲା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।

   Related Posts