Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବିବାହ ବେଦୀରେ ବସିବା ବଦଳରେ ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି ଆଲୋକ : ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

9/11/2019 at 4:56 PM

ନୂଆପଡା ୯।୧୧: କାନ୍ଦ ବୋବାଳିରେ ଫାଟି ପଡୁଛି ଘର ଦୁଆର । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବି ସେଇ ଗୋଟିଏ ଚର୍ଚ୍ଚା, ଆଜି ଥିଲା ଆଲୋକର ବାହାଘର । ଆଲୋକର ଜୀବନରେ ଅନ୍ଧକାର ଛାଇଗଲା । ବାହାବେଦୀରେ ବସିବା ବଦଳରେ ଶୋଇ ରହିଛନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲର ବେଡରେ ।

ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ଲଖନା ଥାନା ବଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଭାଇ ବାହାଘରରେ ଯୋଗ ଦେବାପାଇଁ ତିନି ଭଉଣୀ କେତେ ଆଶା ନେଇ ଧାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲେ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ । ବାହା ବେଦୀରେ ବର ସାଜି ବସିବାକୁ ଥିବା ଭାଇକୁ ଲଖନା ଗ୍ରାମର କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଦେହରେ ଏସିଡ ଢାଳି ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେହ ଜଳିଯାଇଛି । ମୁଣ୍ଡରେ ଆଉ ଦେହରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

ବାହାଘରରେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲାଠୋରର ଏକ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ଅଗ୍ରୀମ ଦେଇ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲଖନା ବଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା ମଝିରେ ଥିବା ଏକ ପୋଖରୀ ପାଖରେ ଶୌଚ ହେବା ବେଳେ କିଛି ଯୁବକ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଉଦ୍ଧାର କରି ନୂଆପଡା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ ହେଲେ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ବୁର୍ଲା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଦେଲେ ଡାକ୍ତର । ଏସିଡ ମାଡରେ ଆଲୋକର ଦୁଇ ଆଖି ଅକାମି ହୋଇଯାଇଥିବା କଥା ସାମନାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ଧକାର ଭିତରେ ଠେଲି ହୋଇ ଯାଇଛି ଆଲୋକଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ।

ଆଲୋକଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ମିଠା ସାମଗ୍ରୀ, ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ, ବାହା ମୁକୁଟ ସାଙ୍ଗକୁ ବେଦୀ ମଧ୍ୟ ତିଆରି ହୋଇ ଶୁଭ ସ୍ତମ୍ଭରେ ଆମ୍ବ ତୋରଣ ବନ୍ଧା ସରିଥିଲା । ହେଲେ ବାହାବେଦୀରେ ବସି ହଳଦି ଲାଗି ହେବା ଆଲୋକ ଆଜି କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି । ବାହାଘର ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ସାରିଥିବା ବେଳେ ହାତଖାଲି ହୋଇ ପଡିଛି ଯାହା ପାଇଁ ଆଲୋକର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ରହିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ । ସେପଟେ ଏସିଡ ମାଡ ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲଖନା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ସମିତି ସଭ୍ୟ ସମେତ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଅନ୍ୟ କେଉଁମାନେ ଏହି ଘଟଣାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ସେନେଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts