Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ବିବାହ ବେଦୀରେ ବସିବା ବଦଳରେ ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି ଆଲୋକ : ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

9/11/2019 at 4:56 PM

ନୂଆପଡା ୯।୧୧: କାନ୍ଦ ବୋବାଳିରେ ଫାଟି ପଡୁଛି ଘର ଦୁଆର । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବି ସେଇ ଗୋଟିଏ ଚର୍ଚ୍ଚା, ଆଜି ଥିଲା ଆଲୋକର ବାହାଘର । ଆଲୋକର ଜୀବନରେ ଅନ୍ଧକାର ଛାଇଗଲା । ବାହାବେଦୀରେ ବସିବା ବଦଳରେ ଶୋଇ ରହିଛନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲର ବେଡରେ ।

ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ଲଖନା ଥାନା ବଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଭାଇ ବାହାଘରରେ ଯୋଗ ଦେବାପାଇଁ ତିନି ଭଉଣୀ କେତେ ଆଶା ନେଇ ଧାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲେ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ । ବାହା ବେଦୀରେ ବର ସାଜି ବସିବାକୁ ଥିବା ଭାଇକୁ ଲଖନା ଗ୍ରାମର କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଦେହରେ ଏସିଡ ଢାଳି ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେହ ଜଳିଯାଇଛି । ମୁଣ୍ଡରେ ଆଉ ଦେହରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

ବାହାଘରରେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲାଠୋରର ଏକ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ଅଗ୍ରୀମ ଦେଇ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲଖନା ବଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା ମଝିରେ ଥିବା ଏକ ପୋଖରୀ ପାଖରେ ଶୌଚ ହେବା ବେଳେ କିଛି ଯୁବକ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଉଦ୍ଧାର କରି ନୂଆପଡା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ ହେଲେ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ବୁର୍ଲା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଦେଲେ ଡାକ୍ତର । ଏସିଡ ମାଡରେ ଆଲୋକର ଦୁଇ ଆଖି ଅକାମି ହୋଇଯାଇଥିବା କଥା ସାମନାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ଧକାର ଭିତରେ ଠେଲି ହୋଇ ଯାଇଛି ଆଲୋକଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ।

ଆଲୋକଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ମିଠା ସାମଗ୍ରୀ, ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ, ବାହା ମୁକୁଟ ସାଙ୍ଗକୁ ବେଦୀ ମଧ୍ୟ ତିଆରି ହୋଇ ଶୁଭ ସ୍ତମ୍ଭରେ ଆମ୍ବ ତୋରଣ ବନ୍ଧା ସରିଥିଲା । ହେଲେ ବାହାବେଦୀରେ ବସି ହଳଦି ଲାଗି ହେବା ଆଲୋକ ଆଜି କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି । ବାହାଘର ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ସାରିଥିବା ବେଳେ ହାତଖାଲି ହୋଇ ପଡିଛି ଯାହା ପାଇଁ ଆଲୋକର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ରହିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ । ସେପଟେ ଏସିଡ ମାଡ ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲଖନା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ସମିତି ସଭ୍ୟ ସମେତ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଅନ୍ୟ କେଉଁମାନେ ଏହି ଘଟଣାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ସେନେଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts