Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ କଡରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ମୋବାଇଲ୍ ଚୋରକୁ ଧରି ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||

ଗାଡ଼ି ହଟାଇବାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଝଗଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା

11/12/2018 at 2:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୧୨: ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେଲାଗିଛି। ସମାନ୍ୟ କଥାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଏହା ଆଗକୁ ହତ୍ୟାରରୂପ ନେଉଛି। ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣା ଦିଲ୍ଲୀର ମୟୂର ବିହାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ପାର୍କିଙ୍ଗକୁ ନେଇବଚସା ହୋଇଥିବାବେଳେ କାରରେ ଆରୋହୀଜଣକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ୫ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ଯୋଗେଶ ନାମକ ଯୁବକ ନିଜ ଅସୁସ୍ଥ ଭାଇ ପାଇଁ ବିଳମ୍ବ ରାତିରେ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଭାଇ କୁକରେଜା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ସେ ବାଇକରେ ପାଣି ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ସେଠାରେ ଥିବା କାର୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ସହ ପାର୍କିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା।

ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଏତେ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା ଯେ ଯୋଗେଶ କାର୍ ଆରୋହୀଙ୍କକାରର କାଚ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ କାର୍ ଆରୋହୀ ଯୋଗେଶଙ୍କୁ ୫ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ।ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଯୋଗେଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। କାରରେ ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡଭିଆଇ ଦୁଇ ଜଣ କାର୍ ଆରୋହୀ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ୍ ସେଠାରେ ହାଜିର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଯୋଗେଶଙ୍କ ଶବକୁପୋଷ୍ଟମୋର୍ଟମ୍ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ଦୋକାନ ଭିତରେ ଏବଂ ବାହାରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିଫୁଟେଜକୁ ତଦନ୍ତ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି।

ମୃତ ଯୋଗେଶଙ୍କ ବୟସ ୨୨ବର୍ଷ । ସେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଚିଲ୍ଲା ଗାଁରେରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତା ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ। ଯୋଗେଶ ବିବାହିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଏବଂ ତାଙ୍କସ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଜଣେ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଜଣେ ଭାଇ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts