Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଡି ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କଲେ ପ୍ରେମିକାର ପରିବାରଲୋକେ ; ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ପୋଡିଯାଇଥିବା ନରେନ୍ଦ୍ର କରୁଛନ୍ତି ଜୀବନସହ ସଂଗ୍ରାମ

1/11/2018 at 3:21 PM

ଆଲିଗଞ୍ଜ ୧/୧୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା | ଜଣେ ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ପୋଡିଦେବା ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି | ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଇଟାହ ଜିଲ୍ଲା ଆଲିଗଞ୍ଜ ଅଂଚଳରେ ଗତକାଲି ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାଣ୍ଡ | ଗୁରୁତର ଭାବେ ପୋଡି ଆହତ ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ ନରେନ୍ଦ୍ର ସାଖ୍ୟ |

ଆଲିଗଞ୍ଜ ଅଂଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଘରୁ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ନରେନ୍ଦ୍ର ସାଖ୍ୟ ସହ କେଉଁ ଆଡେ ଚାଲିଯାଇଛି । ତେଣୁ ଝିଅକୁ ଖୋଜିବା ବଦଳରେ ନରେନ୍ଦ୍ରକୁ ଖୋଜିଥିଲେ । ନରେନ୍ଦ୍ର ମିଳିଗଲେ ଝିଅ ବି ମିଳିଯିବ ବୋଲି ଫେରାର ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକେ ଭାବୁଥିଲେ । ଖୋଜା ଖୋଜି ପରେ ନିରେନ୍ଦ୍ରକୁ ଠାବ କରିପାରିଥିଲେ । ନରେନ୍ଦ୍ରଠାରୁ ଝିଅର ଖୋଜ ଖବର ନେବା ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକେ କୌଶଳ କରିଥିଲେ । ନରେନ୍ଦ୍ର ଓ ସେମାନଙ୍କ ଝିଅର ବାହାଘର କରିବା ପାଇଁ ପରିବାର ଚାହୁଁଥିବା ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ।

ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ନେଇ କିଛି ଆଲୋଚନା କରିବା ପାଇଁ ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ | ସେମାନଙ୍କ କଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ନରେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିବା କ୍ଷଣି ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା, ତାଙ୍କ ମଉସା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ମାଡ ମାରିଥିଲେ | ମାଡ ମାରି ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଏକ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ | ବନ୍ଦ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ନିଖୋଜ ନେଇ ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ସଠିକ ତଥ୍ୟ ପାଇନଥିଲେ | ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ସେମାନେ ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଉପରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ | ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ପଡିଶା ଘରଲୋକେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଆସିବା ଖବର ପାଇ ସମସ୍ତେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଆଲିଗଞ୍ଜ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଶରୀରର ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ପୋଡି ଯାଇଛି | ତେବେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ସାଇଫାଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି | ସେଠାରେ ଚିସେ ଏବେ ଜୀବନ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି ।

ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ନାଁରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଗିରଫ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ପରିବାରଲୋକେ | ମାମଲା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛି | ଆଉ ଜଣେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଫେରାର ଅଛି | ପୋଲିସ ତାକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଛି |

   Related Posts