Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଘଟଣା, କୋଲକାତାରୁ ଅପହୃତ ତାପସ ଉଦ୍ଧାର

4/03/2021 at 8:30 AM

ସୋର ୦୪।୦୩: ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ପଣବନ୍ଦୀ ରଖିବା ଘଟଣା । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଦକ୍ଷିଣ ଚବିଶ ପ୍ରଗଣା କୁଲଟାଲି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଅପହୃତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ। ସୋର ପୋଲିସର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ତାପସକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି l ସେଠାକାର ପୋଲିସ ସହ ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ସୋର ପୋଲିସ୍ । ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧବାର ରାତି ସାଢେ ଗୋଟାଏରେ ଅପହୃତ ଯୁବକଙ୍କୁ ନେଇ ସୋର ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ପୋଲିସ । ତାପସ ପୂର୍ବରୁ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଆଉ ସେଠିକାର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଅପହରଣରେ ସମ୍ପୃକ୍ତି ରହିଛି । ଅପରାଧୀମାନେ ତାପସଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମାରି ଫଟାଇ ଦେବା ସହିତ ତା ସମୁଖରେ ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଭୟଭୀତ କରିଥିଲେ । ଟଙ୍କା ପାଇଁ ହାତ ଗୋଡ ବାନ୍ଧିବା ସହ ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ସେହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ଥାନା କେଶପୁର ଗାଁର ତାପସ କୁମାର ମହାନ୍ତି ୮ ବର୍ଷ ଧରି ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଏକ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ମଝିରେ ମଝିରେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ୧୦ ଦିନ ତଳେ କେଶପୁର ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ତାପସ। ଘରେ ଥିବା ବେଳେ ଗତ ୨୮ ତାରିଖ ଦିନ ସକାଳେ ଏକ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ ତାପସଙ୍କ ପାଖକୁ ଫୋନ ଆସିଥିଲା ଯେ ଭଲ କାମ ଅଛି କୋଲକାତା ଆସ । ଆଉ ତାପସ ତୁରନ୍ତ କୋଲକାତା ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ସେହିଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାପସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁକାନ୍ତିଙ୍କ ପାଖକୁ ଅଜଣା ଫୋନରୁ କଲ ଆସିଥିଲା । ଅପହୃତ ସ୍ୱାମୀକୁ ମୁକୁଳାଇବାକୁ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ କିଡନାପର । ଏନେଇ ତାପସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁକାନ୍ତି ସୋର ଥାନାରେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ତନାଘନା କରିଥିଲା । ଉଦ୍ଧାର ଯୁବକ ଶେଷରେ ନିଜ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।

   Related Posts