Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫଟୋରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଠାବ କରି ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ କରିଥିଲେ ଅପହରଣ

12/12/2019 at 7:49 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨।୧୨: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଯେ କେତେ ଭୟଙ୍କର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ ତାହାର ଏକ ଜ୍ବଳନ୍ତ ଉଦାହରଣ ହେଉଛି ମୁମ୍ବାଇରେ ଘଟିଥିବା ଏକ ଦୁଷ୍କର୍ମ । ମୁମ୍ବାଇରେ ୨୨ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ୪ଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ଚଳନ୍ତା କାର୍ ରୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇବା ସହ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ୍ ରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସେଲଫି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ସେଲଫିଟି ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବାହାରେ ଉଠାଯାଇଥିଲା । ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେହି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚି ଯୁବକଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ସେମାନେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେମାନେ ତାଙ୍କର ବଡ ଫ୍ୟାନ୍ । ଏହାସହ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ବାଇକ୍ ରାଇଡ୍ ପାଇଁ ଅଫର ଦେଇଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସେମାନଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ୫ଜଣ ବାଇକ୍ ରାଇଡ୍ ପାଇଁ ବାହାରିପଡିଥିଲେ ।

ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିଟର ଯିବା ପରେ ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ପୂର୍ବରୁ ଏକ କାର୍ ଠିଆହୋଇଥିଲା । ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ କାର୍ ରେ ବସାଇ ସେହି ସ୍ଥାନ ଛାଡି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଚଳାନ୍ତା କାର୍ ରେ ୪ଜଣ ମିଶି ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ତିନି ଘଣ୍ଟା ଧରି କାର୍ ରେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଏଭଳି କାମ କରିଥିଲେ ।

ତାପର ଦିନ ସକାଳେ ଯୁବକଙ୍କ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଏ ସଂପର୍କରେ ତୁରନ୍ତ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ସହ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ତାପର ଦିନ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ନାବାଳକ ଥିବା ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ପରେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ଜେଲ୍ ପଠାଇଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଚାଇଲ୍ଡ ରିମାଣ୍ଡ ହୋମ୍ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts