Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚି ସହାନୁଭୂତି ଜଣାଇଲେ, ସମସ୍ତେ ଭାବିଲେ ମୃତକଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିବେ, ତାପରେ ଚୋରି କରି ନେଇଗଲେ ସ୍କୁଟର

1/01/2019 at 5:31 PM

ମଥୁରା ୧/୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମଥୁରା ଜିଲ୍ଲାରେ ମାନବିକତାର ମଜାକ ଉଡେଇଛନ୍ତି କିଛି ଯୁବକ | ଏହି ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର ବେଳେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସ୍କୁଟର ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଫେରାର ହୋଇଥିବା ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଚିହ୍ନିନଥିଲେ |

ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁର ଅନେକ ଲୋକେ ଶବ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ଭିଡ ଭିତରେ ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଡୁଆ ଲାଗିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମୃତକଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଅଜୟଙ୍କୁ ସେମାନେ ଯେଭଳି ଭାବେ ସହାନୁଭୂତି ଦେଉଥିଲେ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଭାବିଲେ ସେମାନେ ଅଜୟଙ୍କ ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ | ଏପଟେ କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ଭାବୁଥିଲେ ସେମାନେ ଶଳା ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁ | ସେମାନେ କୋକେଇ କାନ୍ଧେଇ ସ୍ମଶାନକୁ ଗଲେ | ଅଜୟ ନିଜ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିଲେ | ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଆସି ଅଜୟଙ୍କୁ କହିଲା ଯେ, ସେ ମଧ୍ୟ ଶଳାର କୋକେଇକୁ କାନ୍ଧେଇବା ଉଚିତ | ଯେହେତୁ ତାଙ୍କ ଶଳା ଯୁବା ବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଯୁବକର କଥା ଶୁଣି ଅଜୟ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ସ୍କୁଟି ସେହି ଯୁବକ ଦେଇ କୋକେଇ କାନ୍ଧେଇ ଶ୍ମଶାନକୁ ଗଲେ | ଶ୍ମଶାନରେ ପହଂଚି ଅଜୟ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ସ୍କୁଟି ଖୋଜିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ନଥିଲା କି ସେହି ୩ ଜଣ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ନଥିଲେ | ସେମାନେ ସ୍କୁଟି ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ପଚରାଉଚୁରାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ସେମାନେ ୩ଜଣ ଅଜୟଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ନଥିଲେ କି ମୃତ ସଞ୍ଜୟଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗ ନଥିଲେ | ବରଂ ସେ ୩ ଜଣ ଚୋରା ଥିଲେ | ଏନେଇ ସଞ୍ଜୟ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ମାମଲା ଆଧାରରେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

   Related Posts