Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚି ସହାନୁଭୂତି ଜଣାଇଲେ, ସମସ୍ତେ ଭାବିଲେ ମୃତକଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିବେ, ତାପରେ ଚୋରି କରି ନେଇଗଲେ ସ୍କୁଟର

1/01/2019 at 5:31 PM

ମଥୁରା ୧/୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମଥୁରା ଜିଲ୍ଲାରେ ମାନବିକତାର ମଜାକ ଉଡେଇଛନ୍ତି କିଛି ଯୁବକ | ଏହି ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର ବେଳେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସ୍କୁଟର ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଫେରାର ହୋଇଥିବା ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଚିହ୍ନିନଥିଲେ |

ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁର ଅନେକ ଲୋକେ ଶବ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ଭିଡ ଭିତରେ ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦେଖି ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଡୁଆ ଲାଗିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମୃତକଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଅଜୟଙ୍କୁ ସେମାନେ ଯେଭଳି ଭାବେ ସହାନୁଭୂତି ଦେଉଥିଲେ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଭାବିଲେ ସେମାନେ ଅଜୟଙ୍କ ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ | ଏପଟେ କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ଭାବୁଥିଲେ ସେମାନେ ଶଳା ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁ | ସେମାନେ କୋକେଇ କାନ୍ଧେଇ ସ୍ମଶାନକୁ ଗଲେ | ଅଜୟ ନିଜ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିଲେ | ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଆସି ଅଜୟଙ୍କୁ କହିଲା ଯେ, ସେ ମଧ୍ୟ ଶଳାର କୋକେଇକୁ କାନ୍ଧେଇବା ଉଚିତ | ଯେହେତୁ ତାଙ୍କ ଶଳା ଯୁବା ବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଯୁବକର କଥା ଶୁଣି ଅଜୟ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ସ୍କୁଟି ସେହି ଯୁବକ ଦେଇ କୋକେଇ କାନ୍ଧେଇ ଶ୍ମଶାନକୁ ଗଲେ | ଶ୍ମଶାନରେ ପହଂଚି ଅଜୟ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ସ୍କୁଟି ଖୋଜିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ନଥିଲା କି ସେହି ୩ ଜଣ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ନଥିଲେ | ସେମାନେ ସ୍କୁଟି ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ପଚରାଉଚୁରାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ସେମାନେ ୩ଜଣ ଅଜୟଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ନଥିଲେ କି ମୃତ ସଞ୍ଜୟଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗ ନଥିଲେ | ବରଂ ସେ ୩ ଜଣ ଚୋରା ଥିଲେ | ଏନେଇ ସଞ୍ଜୟ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ମାମଲା ଆଧାରରେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି |

   Related Posts