Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

“ସେ ମତେ ଧୋକା ଦେଇଛି, ସେଥିପାଇଁ ମୁ ଜୀବନ ହାରିଦେଉଛି” ଅଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ

26/11/2018 at 4:16 PM

ରୁମ ଟାଙ୍କୁରୀ ଗଲା ଭଳି ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ଆସିଛି ଦିଲ୍ଲୀରୁ | ଜଣେ ଯୁବକ ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ କହିଥିଲେ | ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସୋଧୀ | ତେବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ |

ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଅଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗରେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର କହିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରେମିକା ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛି | କିନ୍ତୁ ସେ ଏଭଳି କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ବିନା ବଂଚିପାରିବେନି | ପ୍ରେମିକା ଦେଇଥିବା କଷ୍ଟକୁ ସେ ସହି ପାରୁନାହାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନ ହରିଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଡିଓ ଟେପରେ କହିଥିଲେ ଜିତେନ୍ଦ୍ର | ସେ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗରେ ପୁଣି ଦୋହରାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଯିଏକି ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିପାରିଲାନାହିଁ | ତାଙ୍କ ଭାବନା ସହିତ ଖେଳ ଖେଳିଥିଲା | ସେ ଆହୁରି କହିଥିଲେ ଯେ, ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ, ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପଛରେ ଜବରଦସ୍ତି ପଡିଛି | ତଥାପି ଯୁବତୀ ମୁହଁ ଖୋଲିନଥିଲେ କି ନିଜ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସତ କହିନଥିଲେ | ଯୁବତୀଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ ପଳେଇବା ଭାବି ଜିତେନ୍ଦ୍ର କାହାକୁ କିଛି ନକହି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |
ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଘଟଣାରେ କୌଣସି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ପାରିଲା ନାହିଁ | ଶେଷରେ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଘରଲୋକେ ଅଦାଲତର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦିଲ୍ଲୀର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନଗର ଅଂଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ, ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସୋଧୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସେ ସିଭିଲ ସର୍ଭିସ ପାଇଁ ପଢାପଢି କରୁଥିଲେ | ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ତେବେ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଥିବା କହି ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଏକ ଅଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |

   Related Posts