Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କିନ୍ନର ବେଶରେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଥିଲା ଯୁବକ : ମହିଳାଙ୍କ ଲାସ୍ ମିଳିବା ପରେ ଖୋଲିଲା ରାଜ୍, ପୋଲିସ କଲା ଗିରଫ

13/11/2019 at 3:13 PM

ବିହାର ୧୩।୧୧ : କଟିଆରା ଜିଲ୍ଲା କୋଢା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।  ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ କିନ୍ନର ବେଶରେ ରହୁଥିବା ଯୁବକ ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରିଛି । ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଲାଗି ଏହି ଯୁବକ କିନ୍ନରେ ବେଶରେ ସଜେଇ ହୋଇ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯା ଆସ କରୁଥିୁବା ଜଣାପଡିଛି ।  ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ଜଣେ କିନ୍ନରରୂପୀ ଯୁବକକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି । ଯୁବକ ତାର ଆଉ ଦୁଇଜଣ ସାଂଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏହି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଛି । ତେବେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ  ୧୦ତାରିଖ ସକାଳେ ମୁସାପୁର ପାଓ୍ବାରଗ୍ରୀଡ ନିକଟରେ ଜଣେ  ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲେ । ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ଦେହକୁ ଜବତ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ସଦର ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ଯେ, ମହିଳାଙ୍କୁ  ଦୁର୍ଷ୍କମ କରିବା  ପରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଚାନ୍ଦନୀ ଦେବୀ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ରବିବାର ସଧ୍ୟାରେ ମୃତ ମହିଳା ବସଗଡାର ନିବାସୀ  କିନ୍ନର ମିଠୁ ଓରଫ କାଜଲଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ପରେ ମିଠୁ ନିଖୋଜ ଥିଲା । ତେଣୁ  ମିଠୁ ଉପରେ ପୋଲିସର ସଂଦେହ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରି ମିଠୁର ଫୋନ୍ ଟ୍ୟାପିଂ କରି ଭାଗଲପୁର ଅଞ୍ଚଳରୁ ତାକୁ ଗିରଫ କରି କଟିଆର ଆଣିଥିଲା । ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଅଟକ ଥିବା ମିଠୁ ନିଜେ ଓ  ତା ସହିତ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଏହି ଘଟଣାରେ ସାମିଲ ଥିବା କଥା ସ୍ବୀକାର କରିଛି । ମିଠୁର  ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲେ । ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ, ମିଠୁ କିନ୍ନର ନୁହେଁ ବରଂ ସ୍ବଭାବିକ ପୁରୁଷ ।

 ଗିରଫ  ମିଠି ଶାରୀରିକ ସୁଖ ପାଇଁ କିନ୍ନର ବେଶ ବେଶଭୁଷାରେ ରହୁଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ କେହି ସନ୍ଦେହ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ପୋଲିସ ଅନୁମାନ କରୁଛି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ମିଠୁ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କଥା କହୁନଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଅଡୁଆରେ ପଡିଛି । ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବାରୁ ମାମଲା ଆହୁରି ସଂଗୀନ ହୋଇପଡିଛି ।

   Related Posts