Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

କଟକ ପିଠାପୁରରେ ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଗୁଳି ମାରି ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

23/09/2018 at 6:13 PM

କଟକ ୨୩/୯ : କଟକ ପିଠାପୁର କୋଠାସାହି ଗଳିରେ ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଗୁଳି ମାରି ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ଟଙ୍କା କାରବାର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୂଳ କାରଣ ବୋଲି ପୋଲିସ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି | ବାକି ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଡାକି ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ପୋଲିସ୍ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି | ମୃତ ଦେହ ଯେଉଁ ଘର ନିକଟରେ ପଡିଥିଲେ, ସମ୍ପୃକ୍ତ ଘର ମାଲିକ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଫେରାର ଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି |

ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ କଟକ ସହରରେ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି | ଗୁଳି କରି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମାନେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭଗତପୁରର ବ୍ୟବସାୟୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ସାହୁ ମାଲଗୋଦାମରେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି | ତେବେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଟଙ୍କା ବାକି ଥିଲା | ସେହି ବାକି ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ପିଠାପୁର କୋଠାସାହି ଗଳିରେ କିଛି ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ | ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀପ ଟଙ୍କା ନେବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଯୁବକ ମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବଚସା ହୋଇଥିଲା | ପରେ ଯୁବକ ମାନେ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ଉପରକୁ ପ୍ରାୟ ପାଞ୍ଚ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ | ଗୁଳି ଗୁଡିକ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ଡାହାଣ ପଟ ଛାତିରେ ବାଜିଥିଲା | ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା |

ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ପରେ ପୁରୀ ଘାଟ ଓ ବାଦାମବାଡି ଥାନା ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପଗଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ଡିସିପି ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି | ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି | ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପାଞ୍ଚଟି ଖୋକା ଜବତ କରାଯାଇଛି |

ତେବେ ସହରରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଗଣେଶ ଭସାଣୀ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ, ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ପୋଲିସ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି |

   Related Posts