Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୨୦ଥର ଛୁରୀ ଭୁସିଲା ଯୁବକ, ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ମଗାଇଥିଲା ଛୁରୀ

4/12/2019 at 9:05 AM

ଜବଲପୁର ୪।୧୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଜବଲପୁରରେ ଏକତରଫା ପ୍ରେମରୁ ସବୁ ସୀମା ଟପିଯାଇଛନ୍ତି ଉନ୍ମତ ଯୁବକ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଥର ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ନାବାଳିକାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଆଖି ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ପୋଲିସ ନିକଟରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୋହଲପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର କୁଦବାରୀରେ ଶିବକୁମାର ଚୌଧୁରୀ ନାମକ ଯୁବକ ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଘରେ ପସି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୨୦ଥର ଛୁରୀ ଭୁସିଥିଲେ । ଫଳରେ ନାବାଳିକାଙ୍କର ଅନ୍ତବୁଜୁଳା ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲା । ନାବାଳିକାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଆଖି ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ଲୋକମାନେ ଭିଡ ଜମାଇଥିଲେ । ଘରର କବାଟକୁ ଧକ୍କା ମାରି ଭଙ୍ଗା ଯାଇଥିଲା । କବାଟ ଖୋଲାଯିବା ପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ପଡିରହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ବେହୋସ୍ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିଲେ । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଶିବ କୁମାର ପରେ ତାଙ୍କ ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ । ଶିବ କୁମାରଙ୍କୁ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରି ଜେଲ୍ ଯାଇଥିଲା । ଏବେ ସେ ଜାମିନ୍‌ରେ ଆସିଥିଲା ।

ତେବେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶିବ କୁମାର ଜେଲରେ ରହି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ମାରିବାର ଯୋଜନା କରିଥିଲା । ଜାମିନ୍ ମିଳିବା ପରେ ଶିବ କୁମାର ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ଛୁରୀ ମଗାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସୋମବାର ଦିନ ସେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଘରେ ଏକା ଥିଲେ ।

   Related Posts