Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସାମାନ୍ୟ ବଚସାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ପିଟିଲେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ଓ ସାଥୀ, ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

21/08/2019 at 5:45 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୧|୮: ଢେଙ୍କାନାଳ ଗଁନ୍ଦିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଁନ୍ଦିଆ ବଜାରର ସ୍ବାଦ ନାମକ ଏକ ହୋଟେଲରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡକୁ ନେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଗତକାଲି ରାତିରେ ଗଁନ୍ଦିଆ ଭୁତିଆ ସାହିର ପ୍ରତାପ ଭୁତିଆ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ବାରୁ ସେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ । ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କଟକ ଏସସିବିରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଆଜି କଟକ ଏସସିବିରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଗତକାଲି ପ୍ରତାପ ଭୂତିଆ ଗଁନ୍ଦିଆ ଠାରେ ଥିବା ସ୍ବାଦ ନାମକ ଏହି ହୋଟେଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତବେ ସେଠାରେ ହୋଟେଲର ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେବାରୁ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ଓ  ତାଙ୍କ ସାଥିମାନେ ତାଙ୍କୁ ଠେଙ୍ଗା ଓ ବାଡିରେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ପିଟିଥିଲେ । ଫଳରେ ପ୍ରତାପ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଅତି ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ଆଜି କଟକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପ୍ରତାପ ଭୁତିଆଙ୍କର ମତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଏ ସଂପର୍କରେ ପୁଲିସ ଫରେନସିକ ଟିମ ମାଧ୍ୟମରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏପଟେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ନିତିନ ସାହଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । 

   Related Posts