Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : MDH ମସଲାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଗୋପ : ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ ପଶିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମିଳିଲାନି ଜାମିନ୍, ନିଜ ବେକ କାଟିଦେଲେ କଏଦୀ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ସୀମା ଟପିଗଲା ପାଶବିକତା: ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି, ଜିଭ ଏବଂ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗ କାଟି ଗଛରେ ଝୁଲାଇ ଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

20/10/2020 at 12:13 PM

ପ୍ରତାପଗଡ଼ ୨୦/୧୦: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରତାପଗଡ଼ରେ ଏକ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟିଛି। ପୋଲିସକୁ ଗଛରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଏକ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ଯାହାର ଜିଭ କଟା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗକୁ ମଧ୍ୟ କାଟି ଅଲଗା କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଯୁବକକୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରି ଗଛରେ ଝୁଲାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ମୃତ ଯୁବକ ଜଣକ ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲେ ଏବଂ ଲକଡାଉନରେ ନିଜ ଗାଁକୁ ଆସିଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ଯେତେବେଳେ ଶବକୁ ଗଛରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥି​‌ଲେ ସେତେବେଳେ ଯାଇ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଜିଭ କଟାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ ମଧ୍ୟ କାଟି ଅଲଗା କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ପ୍ରତାପଗଡ଼ର କୋହଡୋର ଥାନାର ପୂରବପଟ୍ଟି ଭନଇପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ। ଗାଁର ମୁଖିଆ ପୋଲିସକୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲେ ଏବଂ ଲକଡାଉନରେ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ଜିଭ କାଟିବା ସହ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗକୁ ମଧ୍ୟ କାଟି ଦିଆଯାଇ ଗଛରେ ଝୁଲାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର କାହା ସହ କୌଣସି ଶତୃତା ନଥିଲା।

ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ସନ୍ତାନ ଥିଲେ। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକେ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥାଇପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି। ପୋଲିସ୍ ସବୁ ଆଙ୍ଗଲରେ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

   Related Posts