Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ଭୟଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି : ଖାଇବାକୁ ନ ମିଳିବାରୁ ୧୦ ଫୁଟ ଲମ୍ବା ସାପକୁ ମାରି ଖାଇଲେ ଯୁବକ

22/04/2020 at 12:03 PM

ଇଟାନଗର ୨୨/୦୪ : କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀର ବିସ୍ତାର ରୋକିବାକୁ ପୁରା ଦେଶକୁ ଲକଡାଉନ କରାଯାଇଛି | ବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ କୋଟି କୋଟି ଲୋକ ଭୋକ ଉପାସରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି | ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ଲୋକେ ଅଜବ ଅଜବ କାମ କରୁଛନ୍ତି | ଏହିଭଳି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ | ଖାଦ୍ୟ ନ ମିଳିବାରୁ କିଛି ଯୁବକ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା (କଳା ନାଗ) ସାପକୁ ମାରି ଖାଇଛନ୍ତି |

ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ୩ ଜଣ ଯୁବକ ୧୦ ଫୁଟ ଲମ୍ବା କୋବ୍ରାକୁ ମାରି ତାକୁ କାନ୍ଧରେ ଧରି ବୁଲୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଯୁବକଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଗାଁର ଛୋଟ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ସେମାନେ ସାପକୁ ମାରି କାନ୍ଧରେ ଧରି ବୁଲିବାର କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଘରେ ଖାଇବା ପାଇଁ କିଛି ନାହିଁ, ଯାହା ଥିଲା ସବୁ ସରିଯାଇଛି | ସେଥିପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ସେମାନେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ସାପକୁ ଦେଖିଥିଲେ ତାକୁ ମାରି ଦେଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସାପକୁ ରାନ୍ଧି ଖାଇବେ ବୋଲି ଯୁବକମାନେ କହିଥିଲେ |

ରାଜ୍ୟର ଡେପୁଟି ଚିଫ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ୱାର୍ଡନ ଉମେଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ, କୋବ୍ରା ଶିକାର ଖବର ପାଇବା କ୍ଷଣି ବନ୍ୟ ବିଭାଗ ଟିମ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଘଟଣା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ବେଳକୁ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଯୁବକମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ସଂରକ୍ଷଣ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି |

   Related Posts