Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ସାମାନ୍ୟ ବଚସାରୁ ସାଙ୍ଗ ନେଲା ସାଙ୍ଗର ଜୀବନ, ଛୁରୀ ଭୁସି କଲା ହତ୍ୟା

20/10/2021 at 4:41 PM

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ୨୦।୧୦: ବଚସାରୁ ସାଙ୍ଗ ନେଲା ସାଙ୍ଗର ଜୀବନ। ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବାଇପାସ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସ୍ପିନିଙ୍ଗ ମିଲ୍ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନ ପାଟ୍ଟଯୋଶୀଙ୍କୁ ତାର ସାଙ୍ଗ ମୁନା ଭୋଇ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଛି । ସେପଟେ ଆଦର୍ଶ ଥାନା ପୋଲିସ ଏ ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁନା ଭୋଇକୁ ଅଟକ ରଖି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସ୍ପିନିଙ୍ଗ ମିଲ୍ ଲେବର କଲୋନୀରେ ରୁହନ୍ତି ଯୁବକ ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନ ପାଟ୍ଟଯୋଶୀ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ଏକ କମ୍ପାନୀରେ ଡ୍ରାଇଭର ରୂପେ ଚାକିରୀ କରି ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନ ପରିବାର ଭରଣପୋଷଣ କରୁଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମୟରେ ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଚାଚେରାସବର ସାହିର ମୁନା ଭୋଇ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯିବା ନେଇ ଘରୁ ଡାକି ନେଇଥିଲେ। ପରେ ରାତି ୧୦ଟା ୩୦ ମିନିଟରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା। ପରେ ମୁନା ଉତ୍ଯକ୍ତ ହୋଇ ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନକୁ ଛୁରି ଭୁସିଥିଲା। ଏ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ଖୋର୍ଦ୍ଧା – ଜଟଣୀ ରାସ୍ତାର ଚାଚେରାସବର ସାହି ନିକଟରେ। ଖବର ପାଇ ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନକୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ମେଡିକାଲକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ସେପଟେ ରୋଜଗାରିଆ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ବାପା, ମା ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିବା ବେଳେ ପୁଅର ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ ପାଇଁ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁନା ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲା । ମୁନାକୁ ଧରିବା ନେଇ ଆଦର୍ଶ ଥାନା ପୋଲିସ ଦୁଇଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଥିଲା । ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯାଆଁଳା ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ମୁନା ଭୋଇକୁ କାବୁ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁନାକୁ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ସେପଟେ ମୃତ ରଶ୍ମୀରଞ୍ଜନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଉପଯୁକ୍ତ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts