Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ଲକ୍ ଡାଉନ୍‌ରେ ପରିବା କିଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯୁବକ, ବିବାହ କରି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଫେରିଲେ ଘରକୁ

30/04/2020 at 7:05 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୩୦।୪: ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପରିବା ଓ ରାସନ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯୁବକ, କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ନବବଧୂଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଫେରିଥିଲେ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗାଜିଆବାଦ ଜିଲ୍ଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଭଳି ଅଜବ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଗାଜିଆବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ସାହିବାବାଦ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରେ ପୁଅ ଅଚାନକ ବୋହୂକୁ ନେଇ ଆସିଥିବାରୁ ମା’ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସହମତ ନଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । ଏହାପରେ ମାମଲା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।

ଉଭୟ ବର କନ୍ୟା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଯୁବକଙ୍କ ମା’ କହିଥିଲେ ଯେ, ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିବା ପୁଅକୁ ଘର ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ । ପୁଅ ପରିବା ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରି ଆସିଛି । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ ରାଜି ନହେବାରୁ ପୋଲିସ ଉଭୟ ବର ଓ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ଅଲଗା ଭଡା ଘରେ ରହିବାକୁ କହିଛି ।

ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ହଠାତ୍ କନ୍ୟା ସହ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ଘଟଣା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା । ଯୁବକଙ୍କ ମା’ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିବାହ ହୋଇଛି ନାହିଁ ଏହାର କିଛି ପ୍ରମାଣ ନାହିଁ । ମାତ୍ର ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମନ୍ଦିରରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଛି ।

   Related Posts