Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନୁଗୋଳରେ କଣ୍ଟେନର-ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟାଫ୍‌ନର୍ସ ମୌସୁମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ସହକର୍ମୀ କହିଲେ, ‘ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଛି’
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀରେ ଭାଇ-ଭାଉଜଙ୍କୁ ହାଣି ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ସାନ ଭାଇ, ୬୦କି.ମି. ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁରରେ କାର୍‌-ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଗଲା ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ-ବାଂଲାଦେଶକୁ ମୁହାଁଇଲା ଭୀଷଣ ଅବପାତ, ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ ସିଟି ସେଣ୍ଟର ମଲ୍‌ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ମଲ୍‌ରେ ଥିଲେ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଲୋକ
  • ||

ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ହାତ ଗୋଡ଼ ହରାଇଲେ ଯୁବତୀ : ଭାବୀସ୍ବାମୀ କହିଲେ ମୁଁ ବାହା ହେବି

15/06/2019 at 4:27 PM

ଅହମଦାବାଦ ୧୫/୬: କୁହାଯାଏ ବିବାହ ସାତ ଫେରି ଅର୍ଥାତ୍ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ସାତ ଜନ୍ମ ଯାଏଁ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥାଏ। ଜୀବନରେ ଯେତେ ଝଡ଼-ଝଞ୍ଜା,ଖରା-ଛାଇ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସାଥି ଦେଇଥାଆନ୍ତି। ଗୁଜୁରାଟର ଅହମଦାବାଦରେ ମଧ୍ୟ ଅବିକଳ ଏପରି ଜିନିଷ ଘଟିଛି। ଯିଏ ଏହାକୁ ଶୁଣିବ ସେ କହିବ ଏହା ତ କେବଳ ଫିଲ୍ମରେ ହୋଇଥାଏ। ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଏହା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ହୀରଲଙ୍କ ଚିରାଗ ଏହା ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରେମ ମନୁଷ୍ୟକୁ କେଉଁଠୁ କେଉଁଠାକୁ ପହଞ୍ଚାଇଥାଏ। କରେଣ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ହୀରଲ ନିଜର ହାତ,ଗୋଡ଼ ହରାଇଲେ ତଥାପି ତାଙ୍କ ଭାବିସ୍ବାମୀ କହିଲେ ଯେ ମୁଁ ତୁମକୁ ବିବାହ କରିବି।

ଜାମନଗର ଜିଲ୍ଲାର ଡବାଣସ ଗାଁର ୧୮ବର୍ଷ ବୟସର ଯୁବତୀ ହୀରଲ ତନମୁଖଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮ତାରିଖରେ ଜାମନଗରର ଚିରାଗ ଭାଡ଼େଶିଆ ଗଜ୍ଜରଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। ଗରମ ଛୁଟିରେ ବିବାହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ,ଭାଗ୍ୟକୁ ଆଉ କିଛି ମଞ୍ଜୁର ଥିଲା। ମଇ ୧୧ତାରିଖ ଦ୍ବିପ୍ରହରେ ହୀରଲ ଲୁଗା ଧୋଇ ଶୁଖାଇବା ପାଇଁ ଝରକା ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ହାତ ବାହାର କରିଥିଲେ,ସେହି ସମୟରେ ଇଣ୍ଟେସନ ତାର ତାଙ୍କ ହାତ ଉପରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ ତାଙ୍କ ହାତ ଜଳି ଯାଇଥିଲା। ଗୋଡ଼ରେ ମଧ୍ୟ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଥିଲା,ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେ ଗୁରୁତର ଭାବେ ପୋଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ।

ହୀରଲଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଜାମନଗରର ଜିଜି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ଧାରରେ ରଖୁଛନ୍ତି। ପଚାରିବାରୁ ସେମାନେ କହୁଥିଲେ ଯେ ରିପୋର୍ଟ ଭଲ ଆସୁଛି,ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯିବେ। କିନ୍ତୁ ୪ଦିନ ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ। ସେମାନେ ହୀରଲଙ୍କୁ ଅହମଦାବାଦର ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲ ରେଫର କରିଥିଲେ। ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ ଯେ ହୀରଲଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତ ଏବଂ ଗୋଡ଼ ଆଣ୍ଠୁ ଯାଏଁ କାଟିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯଦି ଦୁର୍ଘଟଣାର ୪୮ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏଠାକୁ ଅଣାଯାଇଥାଆନ୍ତେ ତେବେ​‌ ଏପରି ଅବସ୍ଥା ହୋଇନଥାଆନ୍ତା।

ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ହୀରଲଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଚିରାଗ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ ହୀରଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ତାଙ୍କୁ ସୁଖରେ ରଖିବେ ବୋଲି ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ। ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିରାଗ ତାଙ୍କ ପାଖେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଥିଲେ। ଚିରାଗ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ମିନିଟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକୁଟିଆ ଛାଡ଼ୁନଥିଲେ। ଚିରାଗଙ୍କ ଘରଲୋକେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣରୂପେ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ହୀରଲଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଏହି ଘଟଣା ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଇଯାଇଛି।

   Related Posts