Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ରାତିରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପିଜିରେ ପଶି ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା ଯୁବକ : ପୁରା ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ

20/06/2019 at 1:35 PM

ଅହମଦାବାଦ ୨୦/୬ : ଅହମଦାବାଦ ପୋଷ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନବରଂଗପୁରା ସିଜି ରୋଡ଼ରେ ଥିବା ଏକ ପିଜି (ଲେଡ଼ିଜ ହଷ୍ଟେଲ)ରେ ରାତିରେ ଏକ ଅଜଣା ଯୁବକ ପଶିଯାଇଥିଲା । ହଷ୍ଟେଲ ଭିତରକୁ ପଶି ହଲରେ ଶୋଇଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଯୁବକ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲା । ହଲରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଥିଲା । ଯୁବକର ସମସ୍ତ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି ।

ଘଟଣା ଜୁନ ୧୪ତାରିଖ ରାତି ଗୋଟାଏ ବେଳେ ଘଟିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଲୋକଲଜ୍ଜା ଡରରେ ଯୁବତୀମାନେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ନକରି ଚୁପ ରହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଘଟଣାର ସିସିଟିଭି ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଗୁଜରାଟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଗୁଜରାଟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅହମଦାବାଦ କମିଶନରଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାର ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଛନ୍ତି । ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ନିଜ ଆଡୁ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । 

ଘଟଣାପରେ ପିଜିରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀମାନେ ଭୟଭୀତ ଅଛନ୍ତି । ପିଜିଟି ୪ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ । ତଳ ମହଲାରେ କିଛି ଲୋକ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଭଡାରେ ରୁହନ୍ତି । ଉପର ମହଲାରେ ଯୁବତୀମାନେ ରୁହନ୍ତି । ପିଜିରେ ୧୯ଜଣ ଯୁବତୀ ରୁହନ୍ତି ।

ଯେଉଁ ମହିଳା ବାହାରେ ଶୋଇଥିଲେ ସେ କେୟାର ଟେକର । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ନଥିବାରୁ ସେ ଔଷଧ କହି ଶୋଇପଡ଼ିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଯୁବକ ପିଜି ଭିତରକୁ ଆସିବା ସେ ଜାଣିପାରିନଥିଲେ । ଆଉ ଜଣେ ଯୁବତୀ ହଠାତ ଉଠି ଦେଖିଲେ ଯୁବକ ହଲ ଭିତରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲା । 

ପିଜିର ମାଲିକ ସନ୍ନି ସିଂହଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ସେଠାରେ ଜଣେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି > କିନ୍ତୁ ଘଟଣା ଦିନ ସେ ଛୁଟି ନେଇ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୧୪ ତାରିଖ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ପରେ ସେଠାରେ ଦୁଇଜଣ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି ।

ପୋଲିସ ନିଜ ଆଡୁ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଉକ୍ତ ୪ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠାକୁ ଦିନକୁ କେତେ ଲୋକ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ପୋଲିସ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳର ସିସିଟିଭି ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

   Related Posts