Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ପୁରୀ କଣାସ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ଠାବ; ତଦନ୍ତ ଦାବିରେ କଟକ ପୁରୀ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ

30/12/2018 at 10:47 AM

ପୁରୀ ୩୦/୧୨ : ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା କଣାସ ନିକଟରେ ଯୁବକଙ୍କ ଖଣ୍ଡବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ମୃତକ ସ୍ଥାନୀୟ ଜଗଦଳପୁର ଗାଁର ଧିରେନ କୁମାର ରାଉତରାୟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ରେଳ ଲାଇନ ପାଖେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି | ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ପୁରୀ କଟକ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନକୁ ଅଟକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସେହି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକେ ଧିରେନ ରାଉତରାୟଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଛି | ଷ୍ଟେସନ କଡରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ଦେଖିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ତେବେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା କଣ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ସେନେଇ ଏବେ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନି | ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦାବି କରିବା ସହ କଟକ ପୁରୀ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନକୁ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି | ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା ସୁଦ୍ଧା ପୋଲିସର କୌଣସି ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ନାହାନ୍ତି କିମ୍ବା ରେଲୱେ ବିଭାଗର କୌଣସି ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ପହଂଚି ନାହାନ୍ତି | ଉତ୍ତେଜିତ ଲୋକେ ଟ୍ରେନ ସମ୍ମୁଖରେ ମୃତଦେହ ରଖି ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି | ତେବେ ଯୁବକଙ୍କୁ କିଏ ହତ୍ୟା କରିଛି ନା ଟ୍ରେନରେ କଟି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ସେନେଇ ପୋଲିସ ଶୀଘ୍ର ତଦନ୍ତ କରୁ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts