Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରୋଗୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କ୍ରିକେଟ ବଲ୍ ଭଳି ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍, ଆଇଜିଆଇଏମଏସରେ ଅପରେସନ କରି ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ୧୬ରୁ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କୀର୍ତ୍ତିରାଜି, କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମାନିବାକୁ ASI ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ପୁରୀ କଣାସ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ଠାବ; ତଦନ୍ତ ଦାବିରେ କଟକ ପୁରୀ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ

30/12/2018 at 10:47 AM

ପୁରୀ ୩୦/୧୨ : ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା କଣାସ ନିକଟରେ ଯୁବକଙ୍କ ଖଣ୍ଡବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ମୃତକ ସ୍ଥାନୀୟ ଜଗଦଳପୁର ଗାଁର ଧିରେନ କୁମାର ରାଉତରାୟ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ରେଳ ଲାଇନ ପାଖେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି | ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ପୁରୀ କଟକ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନକୁ ଅଟକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସେହି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକେ ଧିରେନ ରାଉତରାୟଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଛି | ଷ୍ଟେସନ କଡରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତଦେହ ଦେଖିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ତେବେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା କଣ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ସେନେଇ ଏବେ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନି | ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦାବି କରିବା ସହ କଟକ ପୁରୀ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନକୁ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଟକ ରଖିଛନ୍ତି | ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା ସୁଦ୍ଧା ପୋଲିସର କୌଣସି ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ନାହାନ୍ତି କିମ୍ବା ରେଲୱେ ବିଭାଗର କୌଣସି ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ପହଂଚି ନାହାନ୍ତି | ଉତ୍ତେଜିତ ଲୋକେ ଟ୍ରେନ ସମ୍ମୁଖରେ ମୃତଦେହ ରଖି ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି | ତେବେ ଯୁବକଙ୍କୁ କିଏ ହତ୍ୟା କରିଛି ନା ଟ୍ରେନରେ କଟି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ସେନେଇ ପୋଲିସ ଶୀଘ୍ର ତଦନ୍ତ କରୁ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts