Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କ କାର୍ଟୁନ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ନେଟିଜେନ୍

9/07/2021 at 4:53 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୯।୭: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳ ସମ୍ପ୍ରସାରଣରେ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ମିଳିଛି। ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ଶୁକ୍ରବାର ତାଙ୍କ ବିଭାଗ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଶ୍ରୀନିବାସ ବିଭି ତାଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଏକ କାର୍ଟୁନ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାର ଶୀର୍ଷକ ସେ ‘ରବନେ ବନାଦି ଯୋଡି’ ରଖିଛନ୍ତି। ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଛି।

ଏକଦା ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କ ପିତା ମାଧବ ରାଓ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିଲା। ତେବେ ସେତେବେଳର ସମୟ ଭିନ୍ନ ଥିଲା। ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ବିମାନ କମ୍ପାନୀ ବେଶ୍ ଲାଭଜନକ ଥିଲା। ହେଲେ ସମୟ ସହ ସବୁ ବଦଳି ଯାଇଛି। ମାଧବରାଓଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଏବେ ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ନେଇଥିବା ବେଳେ ସରକାରୀ ବିମାନ କମ୍ପାନୀ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏବେ ତାର ସବୁଠୁ ଖରାପ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏହାକୁ ବିକିଦେବାକୁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ଏଥିରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଶ୍ରୀନିବାସ ବି.ଭି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା କାର୍ଟୁନ ଅନେକ କିଛି ବୟାନ କରୁଛି। ଲୋକେ ଏହାର ବେଶ୍ ମଜା ନେଉଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସକୁ ପରିହାସ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ବିଜେପି ନେତାମାନେ ଏପରି ପୋଷ୍ଟ କଂଗ୍ରେସର ରୁଗ୍ଣ ମାନସିକତାର ପରିଚାୟକ ବୋଲି କମେଣ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରୁଥିବା ବେଳେ, ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ତାଙ୍କ ବିଶ୍ୱସନୀୟତାର ଉପହାର ବୋଲି ଲୋକେ ପରିହାସ କରୁଛନ୍ତି।

ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ଗତବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଅନୁଗତଙ୍କ ସହ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଏଣୁ ମୋଦି ସରକାର ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ତାଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇଥିବା ଲୋକେ ଉଲ୍ଲେଖ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଏବେ ବିକ୍ରି ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି। ଏଥିରେ ବିଜେପି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପ୍ରେରିତ ଭାବେ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଦେଇଥିବା ମଧ୍ୟ କେତେକ ନେଟିଜେନ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟଙ୍କ ହାତରେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିକ୍ରି ହେଲେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏଥିଲାଗି କେହି ବିଜେପିକୁ ଦୋଷ ଦେବାକୁ ନଥିବେ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।  

   Related Posts