Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭ଶହ ଅତିକ୍ରମ କଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

Facebookରେ Fake ପ୍ରେମିକ : ଧର୍ମ ବଦଳାଇ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ,ପରେ ବ୍ଲାକମେଲ୍

15/08/2020 at 11:02 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧୫/୮: ଲକ୍ଷ୍ନୌର ମଡ଼ିୟାଁବ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଫେସବୁକରେ ଧର୍ମ ଏବଂ ନାଁ ବଦଳାଇ ବନ୍ଧୁତା କରିବା ପରେ ଯୁବକ ନିଜ ପ୍ରେମଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାର ଧମକ ଦେଇ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିଥିଲା। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ମଡ଼ିୟାଁବ ଥାନାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ,ଏପରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ବାରାବଙ୍କିରେ ରହୁଥିବା ନଦୀମ ନାମକ ଯୁବକ ଫେସବୁକରେ ଫେକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ କରି ଧର୍ମ ବଦଳାଇ ନବଦୀପ ବର୍ମା ନାମକ ଆଇଡି କରିଥିଲା। ନଦୀମ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରି ଯୁବତୀଙ୍କଠୁ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ କରିଥିଲା। ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି ନଦୀମ୍ ଲବ୍ ଜିହାଦ ନାମକ ସଙ୍ଗଠନ ସହ ଜଡ଼ିତ। ବର୍ତ୍ତମାନ, ପୋଲିସ୍ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି।

ମଡ଼ିୟାବଁର ବେଦନାଥ ପୁରମରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀ ପୋଲିସ୍ ନିକଟରେ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ଏବଂ ଫେସବୁକରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଛାଡ଼ିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା କହିଥିଲେ ଯେ ୩ବର୍ଷ ତଳେ ତାଙ୍କର ବାରାବଙ୍କିରେ ରହୁଥିବା ନବଦୀପ ବର୍ମା ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟେ ଘନିଷ୍ଠ ହୋଇଥିଲେ। ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନବଦୀପଙ୍କ ଚାଲିଚଳଣ ଭଲ ଲାଗିନଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣି ରାଗି ଯାଇ ନବଦୀପ ପ୍ରେମିକାଙ୍କଠୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ନିଜ ବନ୍ଧୁର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଥିଲା। ନଦୀମ ନାମକ ଯୁବକ ଫେସବୁକରେ ଫେକ୍ ହିନ୍ଦୁ ଯୁବକ ନାଁରେ ଆଇଡି ବନାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ ପଠାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଉଭୟେ ଚାଟିଂ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏହା ପରେ ଯୁବତୀ ଯେତେବେଳେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଗୋଆ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ନଦୀମ୍ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲା ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ଗୋଆରେ ରୁହେ। ନଦୀମ ଯୁବତୀଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ନଦୀମର ଜାଲରେ ଫସିନଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ନଦୀମ୍ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଁରେ ଫେକ ଆକାଉଣ୍ଟ କରି ସେଥିରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ପଠାଇଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ ଏବଂ ହ୍ବାଟସଆପ ଜରିଆରେ ମଧ୍ୟ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା। ଯାହା ପରେ ଯୁବତୀ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ଶେଷରେ ପୀଡ଼ିତା ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।  

ପୀଡ଼ିତା କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ନଦୀମ ଲବ ଜିହାଦ ପାଇଁ କାମ କରୁଛି ଯୁବତୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମାଆ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ଏହା ନକରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ଯୁବତୀ ଅଖିଳ ଭାରତ ହିନ୍ଦୁ ମହାସଭା ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ।

   Related Posts