Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ପାମେଲା ଗୋସ୍ୱାମୀ କୋକେନ କେସ୍ : ବିଜେପି ନେତା ରାକେଶ ସିଂହଙ୍କ ଆଉ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଗିରଫ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ହେଲାଣି ୭

7/03/2021 at 5:35 PM

କୋଲକାତା ୭।୩: କୋକେନ ଜବତ ମାମଲାରେ ପାମେଲା ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ଗିରଫ ବିଜେପି ନେତା ରାକେଶ ସିଂହର ଆଉ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଟ ସହଯୋଗୀକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତିନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣ ମିଳିବା ପରେ ପୋଲିସ ନ୍ୟୁଟାଉନସ୍ଥିତ ବାସଭବନ ଉପରେ ଚଢଉ କରି ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ମାମଲାରେ ଜନୈକ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଲକାତା ସହରର ନ୍ୟୁ ଅଲିପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ୪୨ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତର ରାକେଶ ସିଂହ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି। ଏହା ଛଡା ନିଶାକାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ନାରକୋଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏଣ୍ଡ ସାଇକୋଷ୍ଟ୍ରୋପିକ୍ ସବଷ୍ଟାନସେସ (ଏନଡିପିଏସ) ଆକ୍ଟରେ ମୋକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଗିରଫଦାରୀ ସହ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲାଣି। ଭାରତୀୟ ଜନତା ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା (ବିଜେୱାଇଏମ) ରାଜ୍ୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ପାମେଲା ଗୋସ୍ୱାମୀ ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ସାଥୀଙ୍କ କାରରୁ ୯୦ ଗ୍ରାମ କୋକେନ ଜବତ ହୋଇଥିଲା। ମାମଲାରେ ୩ଜଣଙ୍କ ଗିରଫ ପରଠାରୁ ନିଶା ତସ୍କରୀ ମାମଲାରେ ଜଣକ ପରେ ଜଣେ ୭ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ପାମେଲା ଓ ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନେ କାରରେ ନ୍ୟୁ ଆଲିପୁର ରୋଡରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟାକଇ କାରର ଯାଞ୍ଚ କରିବା ବେଳେ କୋକେନ ମିଳିଥିଲା। ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଫଶାଇବା ଲାଗି ଏହା ବିଜେପି ଯୁବ ଶାଖା ନେତା ରାକେଶ ସିଂହର ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ବୋଲି ପାମେଲା କହିଥିଲେ। ସେହି ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ଆଗକୁ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଏହା ଏକ ନିଶା କାରବାର ରାକେଟ୍‌ ବୋଲି ଏବେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି।  

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ରାକେଶ ସିଂହର ଅନ୍ୟତମେ ନିକଟତମ ସହଯୋଗୀକୁ ପୋଲିସ ବନ୍ଦରାଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅର୍ଫାନଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ତାଲିକା ବେଳକୁ ବେଳ ଲମ୍ବିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଣୁ ଆଗକୁ କିଛି ବଡମାଛ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜାଲରେ ପଡିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts