Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୀଷଣ ଅବପାତର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟ୍ରେଲର ପଛରେ ପିଟିହେଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ
  • ||

ଓଡିଆ ଯାତ୍ରା ବି ହେଉଛି ପାଇରାସି; ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ସୀତାର ଜଳୁଛି ଚିତା, ଧରାହେଲା ଯୁବକ

24/10/2019 at 2:05 PM

ଭଦ୍ରକ(ସର୍ବେଶ୍ବର ନାଥ)୨୪|୧୦; ମାତ୍ର ଅଢେଇ ମାସର ନାଟକ , ହାତ ଗଣତି କେଇଟା ମଂଚରେ ମଂଚସ୍ଥ ହୋଇଛି । ହଲେ ସେହି ନାଟକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଛି । ପ୍ରଥମ ସିନରୁ ଶେଷ ଅଙ୍କର ଶେଷ ଦୃଶ୍ୟ ଯାଏ , ସବୁ ଭିଜୁଆଲ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି । ବାଘା ଯତୀନ ଲୋକନାଟ୍ୟର ନାଟକ- ସୀତାର ଜଳୁଛି ଚିତା କୁ ନେଇ ପ୍ରଯୋଜକ ଚିନ୍ତାରେ । ଭଲ ନାଟକ , ଆଉ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି । ତବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ ବୋଲି ଆଶା ଓ ଆଶଙ୍କାରେ ଅଛନ୍ତି ମାଲିକ ଓ ପରିଚାଳକ । ଆଉ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଯୁବକକୁ ଠାବ କରାଯାଇଛି । 

ନାଟକ- ସୀତାର ଜଳୁଛି ଚିତା , ବାଘା ଯତୀନ ଲୋକନାଟ୍ୟର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନାଟକ । ଏବର୍ଷ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି ଏହି ନାଟକ । ଖଚାଖଚ ଦର୍ଶକ , ସବୁ କ୍ୟାମ୍ପରେ ହାଉସ ଫୁଲ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ମାଲିକ ଓ ପରିଚାଳକ । ତବେ ଏହି -ସୀତାର ଜଳୁଛି ଚିତା ବାଘା ଯତୀନ ଲୋକନାଟ୍ୟ ମାଲିକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢାଇ ଦେଇଛି । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ନାଟକ ଭାଇରାଲ ହୋଇ ଯାଇଛି ।

ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ , ସବୁ ସିନ୍ ଅପଲୋଡ ହୋଇଯାଇଛି । ତବେ ଏମିତି କେମିତି ହେଲା , କିଏ ସୁଟିଂ କଲା , ଆଉ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଅନୁମତି କିଏ ଦେଲା , ଆଉ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କିଏ କଲା , ଏସବୁ ଖୋଳ ତାଡ କରି, ତାହାର ଚେର ପାଇଛନ୍ତି ପରିଚାଳକ..

ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ରୁପ୍ସା ଅଂଚଳର ସୁକାନ୍ତ ପରିଡା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଏହି ଭିଜୁଲଆକୁ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି । ସୁକାନ୍ତକୁ ଠାବ କରିବା ପରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ତାକୁ ହଟାଇ ଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ବାଘା ଯତୀନ ଲୋକନାଟ୍ୟର ନାଟ୍ୟ ପରିଚାଳ ତଥା ଅଭିନେତା ବାପି ପଣ୍ଡାଙ୍କ ପାଖରେ ଭୁଲ ମାଗିଛନ୍ତି । ସେ ମୋବାଇଲରେ ସୁଟିଂ କରିଥିବା କହୁଥିବା ବଳେ ବାପି ପଣ୍ଡା କହୁଛନ୍ତି କ୍ୟାମରାରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି । 

   Related Posts