Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||

ଦାଦାଗିରିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଜେଲ ଫେରନ୍ତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ଗାଁଲୋକ

17/08/2018 at 1:00 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୭/୮ : ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ହିର୍ମା ପଞ୍ଚାୟତର ହରେକୃଷ୍ଣପୁରରେ ପୁର୍ବଶତ୍ରୁତା ସାଙ୍ଗକୁ ଅତିଶୟ ଦାଦାଗିରିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଜଣେ ଜେଲ ଫେରନ୍ତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକ | ଗତରାତିରେ ହରେକୃଷ୍ଣପୁର ଗାଁର ବିଜୟ ଭୋଇକୁ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଦପିଆଇବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବାଡିରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଘାତ କରି ଅଚେତ କରିବା ପରେ ତାକୁ ଟେକିନେଇ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୁଅରେ ବୁଡାଇ ବୁଡାଇ ମାରିବା ପରେ ଚାଷଜମିରେ ମରଶରୀରକୁ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ | ରାତିପ୍ରାୟ ସାଢେ ବାରଟା ବେଳକୁ ବଡମାଳ ବିଜୟଭୋଇ ନିଖୋଜ ଥିବା ଏତଲା ପାଇ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ତାର ମୃତଦେହକୁ ଠାବ କରି ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲା | ଆଜି ସକାଳୁ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ୍ ସହ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଅନୁସନ୍ଧାନ କରି ମ୍ରୁତ ବିଜୟର ଶବକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା | ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁମର ମୁଣ୍ଡା ଓ ଅଜୟ ବରିହାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ | ମୃତ ବିଜୟ ଭୋଇ ପୁର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଓ ଅନେକ ଚୋରୀ ମାମଲାରେ ଜେଲଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଗାଁ ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଦେଢବର୍ଷତଳେ ସେହି ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ବେକକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ ଯାଇ ମାସେ ତଳେ ଜାମିନରେ ବାହାରିଥିଲା ବିଜୟ ଭୋଇ |ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ, ଅତିଶୟ ଦାଦାଗିରିକୁ ଗାଁ ଲୋକେ ବରଦାସ୍ତ କରି ପାରିଲେନି |

   Related Posts