Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଦାଦାଗିରିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଜେଲ ଫେରନ୍ତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ଗାଁଲୋକ

17/08/2018 at 1:00 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୭/୮ : ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ହିର୍ମା ପଞ୍ଚାୟତର ହରେକୃଷ୍ଣପୁରରେ ପୁର୍ବଶତ୍ରୁତା ସାଙ୍ଗକୁ ଅତିଶୟ ଦାଦାଗିରିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଜଣେ ଜେଲ ଫେରନ୍ତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକ | ଗତରାତିରେ ହରେକୃଷ୍ଣପୁର ଗାଁର ବିଜୟ ଭୋଇକୁ ସାଙ୍ଗମାନେ ମଦପିଆଇବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବାଡିରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଘାତ କରି ଅଚେତ କରିବା ପରେ ତାକୁ ଟେକିନେଇ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୁଅରେ ବୁଡାଇ ବୁଡାଇ ମାରିବା ପରେ ଚାଷଜମିରେ ମରଶରୀରକୁ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ | ରାତିପ୍ରାୟ ସାଢେ ବାରଟା ବେଳକୁ ବଡମାଳ ବିଜୟଭୋଇ ନିଖୋଜ ଥିବା ଏତଲା ପାଇ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ତାର ମୃତଦେହକୁ ଠାବ କରି ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲା | ଆଜି ସକାଳୁ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ୍ ସହ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଅନୁସନ୍ଧାନ କରି ମ୍ରୁତ ବିଜୟର ଶବକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା | ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁମର ମୁଣ୍ଡା ଓ ଅଜୟ ବରିହାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ | ମୃତ ବିଜୟ ଭୋଇ ପୁର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଓ ଅନେକ ଚୋରୀ ମାମଲାରେ ଜେଲଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଗାଁ ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଦେଢବର୍ଷତଳେ ସେହି ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ବେକକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ ଯାଇ ମାସେ ତଳେ ଜାମିନରେ ବାହାରିଥିଲା ବିଜୟ ଭୋଇ |ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ, ଅତିଶୟ ଦାଦାଗିରିକୁ ଗାଁ ଲୋକେ ବରଦାସ୍ତ କରି ପାରିଲେନି |

   Related Posts