Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଲଭ୍-ସେକ୍ସ-ଧୋକ୍କା : ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକାକୁ ବଦନାମ୍ କରି ବନ୍ଧାହେଲା ପ୍ରେମିକ

6/12/2019 at 3:27 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ୬।୧୨: ପ୍ରେମର ଡ୍ରାମା କରି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲା, ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକାକୁ ଗର୍ଭଭତୀ କରି ଫେରାର ହେଲା । ନାରୀ ନିର୍ଯାତନା ରୋକିବାକୁ ସରକାର ଯେତେ ଆଇନ ଆଣିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା କମିବାର ନାଁ ନେଉନି । ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ନାବାଳିକା । କେତେକ ନାବାଳିକା ଲୋକ ଲଜ୍ଜା ପାଇଁ ଜୀବନ ହାରୁଛନ୍ତି ତ କେତେକ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଉଚିତ୍ ଶାସ୍ତି ଦେବା ପାଇଁ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି ।

କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଥାନାରେ ଏଭଳି ଏକ ନିର୍ଯାତନା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ନାବାଳିକା ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁରଠାରେ ଏକ ଭଡା ଘର ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ସେଠାରେ ରହିବାର କିଛିଦିନ ପରେ ଚମ୍ପି ଗାଁର ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ନିକଟ କୁଟିଙ୍ଗା ଗାଁରେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ନେଇ ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । କିଛିଦିନ ପରେ କଲେଜ ଛୁଟି ହେବାରୁ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଗାଁକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପୁଣି ତାଙ୍କୁ କୋରାପୁଟ ଡକାଇଥିଲେ । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ କୋରାପୁଟ ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ ମାତ୍ର ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଆଉ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଉଠାଇନଥିଲେ । ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଫେରିଯାଇଥିଲେ ।

କିଛିଦିନ ଗାଁରେ ରହିବାପରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜଣାପଡିଲା ।ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକଥା ଜଣାଇବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଯୁବକଙ୍କ ଗାଁକୁ ଯାଇ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାହୋଇ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ କରିବା ଲାଗି ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତା ବ ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ଘରୁ ତଡି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୋଲିସର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ । ଅଭିଯୋଗ ପରେ  ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ କୋରାପୁଟ ସ୍ଥିତ ବାଳସୁଧାର ଗୃହରେ ଛଡାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

   Related Posts