Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଜଙ୍ଗଲରୁ ବାଇକ୍ ମିଳିବା ଘଟଣାର ଖୋଲିଲା ଗୁମର, ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇ ପୋଲିସ ବାଇକ୍ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

11/10/2019 at 4:33 PM

ଉଦଳା ୧୧।୧୦: ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଉଦଳା କଲେଜ ପାଖ ଜଙ୍ଗଲରୁ ପୋଲିସ ବାଇକ୍ ମିଳିବା ଘଟଣାରୁ େବେ ନୂଆ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଆଳୁ ଖୋଳୁ ଖୋଳୁ ମହାଦେବ ବାହାରିଲା ଭଳି ଏକ ସାଂଘାତିକ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି । ଯାହା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଢିଲା ପଣକୁ ପଦାରେ ପକାଇଛି । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଉଦଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଲେଜ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଥିଲା ଏକ ଆପାଚି ବାଇକ୍ । ବାଇକଟି ଜଙ୍ଗଲ ପାଖରେ ପଡିଥିବା ବେଳେ ଗାଡି ନମ୍ବର ଥିଲା ଓଡି୦୫ ଏଜି ୩୮୪୩ । ଗାଡିରେ ଚାବି ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ଗାଡି ଆଗରେ ପୋଲିସ ଲେଖାଯାଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ ଏହି ଗାଡି ନମ୍ବରକୁ ଓ୍ବେବସାଇଟରେ ଖୋଜିବା ପରେ ତାହା ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ପୋଲିସର ମାଲିକାନାରେ ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ୨୦୧୮ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ତାରିଖରେ ଏହି ଗାଡିଟି କଟକରୁ କିଣାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଜଙ୍ଗଲରେ ପୋଲିସ ବାଇକ୍ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏକ ସାଂଘାତିକ ଘଟଣା । ଜିଲ୍ଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଶୁଳିଆପଦା ଥାନା  କୁଜିଡିହି ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା । ଶୁଳିଆପଦା ଥାନାର ଏଏସଆଇ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ବାରିକ ଏବଂ ହାବିଲଦାର ଦିପ୍ତଂଶେ ଦାସ ଓଡି୦୫ ଏଜି ୩୮୪୩ ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ ବାଇକ୍ ନେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଉକ୍ତ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ବାରିପଦା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଯୁବକ ପଶ୍ଚିମମେଦିନାପୁର ଅଂଚଳର ଶିବ ଜେନାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ କୋଷ୍ଠା ସିଏଚସିରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାକାରୀ ଜଣକ ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ପୋଲିସ ବାଇକ୍ ନେଇ ଖସି ପଳାଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ଉକ୍ତ ବାଇକକୁ ଆଣି ଉଦଳା ଜଙ୍ଗଲରେ ପକାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ଉକ୍ତ ଦୁର୍ଘଟଣା ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିବା ଏଏସଆଇ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ବାରିକ ଏବଂ ହାବିଲଦାର ଦିପ୍ତଂଶେ ଦାସଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ବାଇକଟିକୁ ଉଦଳା କଲେଜ ଜଙ୍ଗଲ ପାଖରେ ପକାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ସକାଳୁ ଉଦଳା ପୋଲିସ୍ ଉକ୍ତ ବାଇକକୁ ଜବତ କରି ନିଜ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିଲା । 

   Related Posts