Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ବ୍ଲଡ୍ ଗ୍ରୁପରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜ ପାର୍ଟନର୍ ର ସ୍ୱଭାବ

17/07/2021 at 1:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୦୭: ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଅନେକ ଥର ଫିଲ୍ମରେ ଶୁଣିଥିବେ, “ଗରମ ରକ୍ତ”, “ଜବାନ୍ ରକ୍ତ” … କିନ୍ତୁ କ’ଣ ବ୍ଲଡ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍ ଦ୍ୱାରା ମଣିଷର ସ୍ୱଭାବ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିଥାଏ । ପ୍ରକୃତରେ, ବ୍ଲଡ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍ ଆଧାରରେ ମଣିଷର ସ୍ୱଭାବ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ଜାପାନୀ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଏକ ଅଂଶ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବ୍ଲଡ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍ ଅଲଗା, ଯାହା ଆଧାରରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ଜାଣିହେବ । ମଣିଷ ମଧ୍ୟରେ ୪ ପ୍ରକାରର ବ୍ଲଡ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍ ମିଳିଥାଏ A, B, O ଏବଂ AB, ଯାହା ଆଧାରରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲୋକମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ କହିବୁ ।

PunjabKesari

ଟାଇପ୍ A+ :

A ବ୍ଲଡ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରାଇଥାନ୍ତି ।

ଟାଇପ୍ A- :

ନିଜ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାଇ ରଖୁଥିବା A ବ୍ଲଡ୍‌ ଗ୍ରୁପର ବ୍ୟକ୍ତି, ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି । ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ବହୁତ ଆଗରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

ଟାଇପ୍ B+ :

ଟାଇପ୍ B ରକ୍ତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବହାରିକ ଏବଂ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏପରିକି ସଂପର୍କରେ, ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅନେକ ଆଶା ରଖିଥାନ୍ତି, ଯାହା ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଅସୁବିଧାକୁ ବଢାଇଥାଏ ।

ଟାଇପ୍ B- :

ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ କରିବା ବେଳେବେଳେ କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ କାରଣ ସେମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଟାଇପ୍ ବି ବ୍ଲଡ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ସେମାନେ ନିଜ ହୃଦୟ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ଦିମାଗ ସହିତ ଅଧିକ ଭାବିଥାନ୍ତି ।

ଟାଇପ୍ AB+ :

ଏହି ଲେକମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସେମାନେ ବହୁତ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ, ଏହି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି ।

ଟାଇପ୍ AB- :

ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ଦଳର ଜୀବନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏବି ବ୍ଲଡ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରାର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ, ସେମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ବୁଝନ୍ତି, ନିଜ ସଂପର୍କରେ ସବୁକିଛି ଚିନ୍ତାକରି କରିଥାନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହା କେବେବି ନିଜ ସାଥୀକୁ ବିରକ୍ତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଟାଇପ୍ O+ :

ଏହି ବ୍ଲଡ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସ୍ୱାଧୀନ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଏବଂ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ସାହସ ମଧ୍ୟ ରଖିଥାନ୍ତି । ତଥାପି, ସେମାନଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ପ୍ରକୃତି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା କରିପାରେ ।

ଟାଇପ୍ O- :

ସତ କହିବାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ଏହି ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଜିଦିଆ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସହଜରେ କାହା କଥା ମାନୁନଥିବା ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ କଥା ମାନିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । ତଥାପି, ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସବୁକିଛି ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାନ୍ତି ।

   Related Posts